Květinové vzory budou letos velkým hitem Pinterest

Květinové vzory budou letos velkým hitem | Pinterest

Pokud vás květiny nebaví, vyzoušejte minimalismus a geometrické vzory Pinterest
Pastelové barvy vás po šedé zimě rozzáří Pinterest
Metalické efekty budou velmi oblíbené Pinterest
Parádu však naděláte i s matnými laky Pinterest
35
Fotogalerie

Trendy v lacích na nehty roku 2019: Frčí minimalismus, květy i pastelové barvy

Jestli máte ráda upravené ruce a baví vás pohrát si s designem na nehtech, pak jistě uvítáte nové módní trendy v manikúře. Některé zvládnete doma, o jiné zkuste poprosit vaši manikérku!

Pastelové a tělové odstíny

Jaké barvy na nehty byste letos měla rozhodně mít? Oblíbené budou určitě pastelové odstíny. Populární laky budou také v odstínech tělové barvy a rozhodně nevynechejte odstín růžového zlata, to je letos opravdu hit! Frčet bude i bílá a samozřejmě červená, ta nevyjde z módy nikdy.

Jaké jsou nejlepší červené laky na nehty, se dozvíte ZDE.

Minimalismus trenduje ve všech směrech a stejně tak v manikúře. Stačí vám světlejší podkladový lak a povrch nehtů dozdobit jednoduchými geometrickými vzory a čárami. Pokud jste spíš romantický typ, pak jistě uvítáte, že je v módě letos i květinový vzor! Zaujmout můžete též barevnou francouzskou manikúrou.

Matné a metalické laky

Zkuste si pohrát i s efektem laku. Krom klasických totiž letos budou v oblibě i matné nebo metalické laky. A co víc, všechny trendy můžete kombinovat! Minimalismus s pastelovými barvami i s matným povrchem, květinový vzor s tělovými či starorůžovými odstíny a ke všemu se hodí také módní třpytky, které je nejlepší umístit na dolní část nehtu. A hlavně – jednobarevné nehty jsou letos na ústupu, nebojte se a zkuste použít víc laků na různé nehty.

Inspirovat se můžete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud