Tři mušketýři se vrací...

5. 1. 2011
Tři mušketýři se vrací...
Jeden z nejúspěšnějších českých muzikálů Tři mušketýři se opět vrací v limitovaném počtu představení. Nenechte si ujít hudební zážitek z muzikálu Tři mušketýři, který měl premiéru již v listopadu 2004.

Monika Absolonová a Petr Kolář, který získal nominaci na cenu Thálie 2004 za roli Athose

Jeden z nejznámějších románů vůbec – slavní Tři mušketýři Alexandera Dumase se stal podkladem pro multivizuální představení, které nese všechny prvky moderního divadla. Netradiční používání projekcí, které se promítají přímo na účinkující, přes 200 kostýmů, mobilní scéna plná překvapení, kombinace Černého divadla a Laterny Magiky – to jsou všechno atributy, které zcela určitě přilákají náročného diváka. Ten tak bude přítomen nevšednímu uměleckému zážitku.

Autor hudby Michal David a Bryan Adams, textař a scénárista Lou Fanánek Hagen i scénárista, režisér a choreograf Libor Vaculík jsou renomovaní autoři, kteří spolu s hvězdami českého showbusinessu jako jsou Petr Kolář, Josef Vojtek Ilona Csáková, Monika Absolonová, Radka Fišarová, Linda Finková, Martin Maxa, Bohouš Josef, Pavel Vítek, Lešek Semelka, Richard Genzer, Michal Suchánek a řada dalších, jsou zárukou kvality i komerčního úspěchu v dobrém slova smyslu. Mušketýrský příběh opět ožívá. Těšte se na limitovaný počet představení od ledna do června 2011 v pražském Divadle Hybernia.

ČTĚTE TAKÉ:
Mirjam Landa věří v Boha, vždycky jí prý pomůže


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste stvořeni pro vztahovou harmonii, nicméně v květnovém období vám tuto skutečnost narušuje vaše vládkyně Venuše. Její rozohněné pohledy nevěstí nic dobrého. Hledáte-li oázu klidu a…

Nejčtenější články

Články odjinud