Tři účinné cviky pro dokonale pevné bříško: Stačí deset minut denně

11. 8. 2020
Krásně vyrýsované svalnaté a štíhlé bříško je snem mnoha žen i mužů. Pekáč buchet, jak se dokonale vysportovanému bříšku přezdívá, může být pro běžného smrtelníka příliš velkým cílem, ale proč nemít minimálně pěkné pevné bříško místo zástěrky z tuku, která nám visí přes okraj plavek. K tomu, aby se sen o pevném bříšku stal skutečností, přispějí i tyto tři cviky, které najdete na fotografiích.

Máme ho každý

Takzvaný pekáč buchet, jak se nazývají dokonale formované břišní partie, máme všichni už od narození. Pouze malému množství lidí se ale podaří jej vybudovat opravdu tak, aby byl dobře zřetelný. „Jeho viditelnost totiž záleží na množství tuku na bříšku a objemnosti samotného svalu. Vypracované břišáky tedy stojí nejen mnoho tvrdé práce, ale vyžadují hlavně dodržování správné životosprávy a také psychickou pohodu,“ upozorňuje Hanka Toufarová, lektorka metody FitPainFree. Podstatou této metody je naučit každý sval, aby perfektně fungoval, a tělo pracovalo tak, jak má.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Starost kolem dětí a pracovní povinnosti vám nejdou dohromady. Když už toho na vás bude moc, nevylévejte si zlost na těch, kteří za nic nemohou. Raději aktivně relaxujte, zklidněte se a…

Nejčtenější články

Doporučujeme