Komentáře k článku zpět na článek

Gramelka 28. 11. 2016 | 15:46

Pridam se k Ilon45 a k tabletam Reishia. Maji jak zajimave slozeni tak i cenu. V titulku maji „Tajemstvi dlouhovekosti“, tak treba jsem odhalila recept na nesmrtelnost a diky nim, budu zit dele 

Ilon45 26. 10. 2016 | 15:29

K tématu bych přihodila houbu Reishi. Hledala jsem přípravek s touto houbou a nejvíc mě zaujala Reishia od Maxivitalisu. Tak zobu Reishii, je to přírodní a mě je fajn 

Havran 25. 10. 2011 | 12:34

Přece jenom jsem k tématu našel něco zajímavého. Jsou to rady dlouholetého boskovického lékaře, pana MUDr. Petra Lukeše. Přišly mi mailem, snad je tu mohu předat dál:LUKEŠÍ DESATERO NEDOPORUČENÝCH POTRAVIN
bylo sestaveno na podkladě zkušeností občanů Boskovicka, kteří jsou starší 85 let a jsou soběstační, kteří se neřídí dle reklam a nečtou „odborné” časopisy a tisk typu AHA, BLESK, SPY a jiné.
1. Nekonzumujte cizokrajné ovoce: kiwi, mandarinky, pomeranče atd. (jen v omezeném množství). Dováží se nezralé, dozrávají bez sluníčka, obsah vitamínů je minimální, zato obsah organických kyselin maximální. Odvápňují a při značné konzumaci způsobují osteoporózu.
2. Kupované jahody z ciziny obsahují oparové viry a způsobují afty a žloutenku typu A.
3. Nejezte nic, co obsahuje kyselinu citrónovou, která je z organických kyselin nejagresivnější. Dává se do všech limonád, kromě čisté vody (pouze originální Coca-cola a Pepsi-cola jsou konzervovány kyselinou fosforečnou). Je i ve spoustě potravin a bonbónech. Odvápňuje organismus – způsobuje křeče svalů a leptá sliznice, které pak snadno propouští infekční viry a bakterie.
4. Nesmažte na oleji pro jeho nízký stupeň přepalu a vznik dioxinů při opakovaném smažení ve fritézách.
5. Nepoužívejte margariny – umělé tuky. Máslo je zdravější. Žádná kráva své telátko neotráví – to raději zdechne, ale člověk člověka pro pár mincí otráví postupně, jak potkana.
6. Nejezte jogurty s dlouhou dobou trvanlivostí. Jsou plné konzervantů a jsou mrtvé. Pak musíte kupovat ACTIVII, která má položivé bakterie.
7. Nejezte ve větším množství tavené sýry a uzeniny. Obsahují rychlosoli a ty štěpí sirné můstky v kolagenu a elastinu v cévách, šlachách a kloubech.
8. Nekonzumujte pražené arašídy – obsahují jedovaté aflatoxiny. Dále chipsy pro opakovaný olejový přepal.
9. Nejezte pečivo uskladněné v igelitu. Již po 3 hodinách na něm začíná růst plíseň Candida albicans.
10. Nekonzumujte ve větším množství vlašské ořechy, nedozrálé banány, dlouze vyluhovaný černý čaj – pro velký obsah tříslovin, které rovněž na sebe vztahují vápník s hořčíkem. DOPORUČENÉ POTRAVINY jsou ty, které jedli Vaši předkové, kteří se dožili nejvyššího věku a nepotřebovali žít v domově důchodců. Pokud Vás nevyměnili v porodnici, máte to dáno geneticky do vínku.

Heligon 22. 10. 2011 | 22:30
Havran 22. 10. 2011 | 13:15

"Takže pokud držíte stres na uzdě, vstoupíte do manželství (pozor, tady již je vynecháno to podstatné, totiž že manželství musí být šťastné) a vypijete denně sklenku vína, budete žít opravdu dlouho,“ Tomu se říká knížecí rada. A dobré rady jsou vždycky nad zlato. Kdybychom je tak mohli dodržet! Ale od toho jsou přece knížecí, že se dodržet nedají.Ještě tak vypít sklenku vína denně, to zní jednoduše a proto se to vymyká logice příspěvku.

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dobou pro vás není nic nemožné, a proto se snažíte kolem sebe rozdávat optimismus a dobrou…

Nejčtenější články

Doporučujeme