Trpí předčasnou ejakulací? S vaší pomocí vydrží déle!

3. 4. 2018
Trpí předčasnou ejakulací? S vaší pomocí vydrží déle!
Podle lékařů trpí předčasnou ejakulací každý pátý muž. Pokud takovou situaci řešíte i u vás doma, nemusíte zoufat. Jsou pomůcky a kroky, které pomohou tomuto problému zabránit, a vy se tak můžete oddávat delšímu milování než doposud.

Viníkem předčasné ejakulace můžou být stres, zánět i nadváha

Odborná definice tohoto problému zní, že jde o „situaci, kdy dochází k ejakulaci (výronu semene) záhy po začátku pohlavního styku (obvykle do jedné minuty), aniž by ji muž dokázal oddálit“. Konkrétní příčina není známá, na vině ale mohou být například psychické potíže muže, extrémně zvýšená citlivost v oblasti penisu nebo žaludu, chronický zánět prostaty, obezita, porucha funkce štítné žlázy nebo tzv. porucha 5-HT receptorů, které se podílejí na řízení ejakulace během sexuálního aktu.

Nejde sice o onemocnění, které by pány nějak významně zdravotně ohrožovalo, jeho důsledky pro psychiku postiženého i jeho partnerky jsou ale závažné a mohou vést až ke krachu vztahu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, Mars je v krásném postavení k vašemu znamení, proto jste průbojní a plni energie. To však neznamená, že byste se měli zanedbávat! Každodenní odpočinek je na místě a udělá vám moc…

Nejčtenější články

Doporučujeme