Je obézní a vůbec se nestydí. Takhle odvážně chodí Tess Holliday oblékaná

17. 9. 2018
Jistě jste už zaznamenala trend modelek, které nejsou štíhlé ani plnoštíhlé, ale doslova obézní. Mnozí tuto módu považují za nezdravou, na druhou stranu řadě žen může pomoct uvědomit si, že ani s více kily navíc se nemusí schovávat do pytle od brambor, ale mohou se oblékat módně a sexy.

Jednou z průkopnic je modelka Tess Holliday. Korpulentní Američanka s porcelánovou pletí, řadou tetování a piercingů nosí velikost 54 a rozhodně se za to nestydí. V mládí si sice příliš nevěřila, nyní je ale právě díky svým křivkám tváří několika módních kampaní a objevuje se na přehlídkových molech i na titulkách prestižních magazínů, jako je Cosmopolitan.

Tess se módy nebojí a nemá problém dát své tělo na odiv. A rozhodně vypadá lépe, než kdyby se snažila své nedostatky skrývat v neforemných pytlích! Modelka tvrdí, že její obezitu nezpůsobuje žádná nemoc a stejně tak prý nepociťuje zdravotní problémy s obezitou spojené.

Mrkněte na fotky ve fotogalerii v úvodu článku! Co jim říkáte? 

 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po vyčerpávajícím týdnu zatoužíte po odpočinku a činnostech, které lze dělat s kamarády. Když si vyrazíte za sportem, vrátíte se domů jako znovuzrození. Zaměřte se také na výchovu dětí.…