Trvalá památka na dovolenou: Letní flirt mi překopal celý život

9. 9. 2013
Ať se nám to líbí nebo ne, letní dovolené jsou už u většiny z nás jen vzpomínkou. Můžeme jen vzpomínat, jak jsme nic nemuseli, procházeli jsme se po písečných plážích, usrkávali koktejly… A některé z nás neodolaly svůdnému pomrkávání plavčíků či číšníků. Do takovýchto vztahů jde „naplno“ s představou dalšího vývoje jen šestnáctiletá dívenka, zkušenější ženy vědí, že se zaklapnutím dvířek letadla vztah končí. Ale co když se naše známost připomene po několika týdnech?

Magdaléna: Flirt mě stál dlouhodobý vztah

Šestadvacetiletá Magda jela na dovolenou s nejlepší kamarádkou. Její partner, se kterým žije už osm let, má sezonní práci, a tak nemohl říci klientům „nezlobte se, já vám tu střechu neudělám, jedu s přítelkyní k moři….“ Jak říká sama Magda: „když jsem se s Petrem dala dohromady, věděla jsem, co dělá a počítala jsem s tím.

Vynahrazovali jsme si to v zimě, kdy byl doma a jezdili jsme na dlouhé lyžovačky. Ale jak jsme spolu byli už dlouho, jako na každý pár, i na nás dolehla krize. Štval mě vším, co dělal, případně nedělal. Prostě normální ponorka. A tak jsem jednoho dne bouchla do stolu a řekla, že už toho mám plné zuby a když on není schopen mě vzít k moři, tak tedy pojedu s kamarádkou a pořádně si to tam užiju. Dnes vím, že mne tahle formulace stála jinak poměrně spokojený vztah,“ zaleskl se Magdě pohled.

Místo pobytu: Turecko

Turci jsou známí svou slabostí pro světlé Evropanky, takže jet do Turecka byla sázka na jistotu. „Let byl v pohodě, moc jsme se s Jitkou těšily, jak to rozjedeme, budeme chodit na diskotéky a prostě si to po holčičím užijeme. Věřte mi nebo ne, že hned druhý večer skončím s plavčíkem na pláži a prožiju svůj dosud nejsilnější orgasmus, mě vážně nenapadlo.“

Holky se ubytovaly v krásném hotelu All inclusive – když si to užít, tak se vším všudy. „První den jsme přijely odpoledne, takže jsme se v první řadě ubytovaly a vyspaly se. Ale v deset už jsme byly čilé jako rybičky, tak jsme vyrazily na obhlídku okolí s cílem si to pořádně užít. Koktejlů jsme vypily ani nevím kolik, do hotelu jsme se dostaly taxíkem a jen díky tomu, že mě napadlo při odchodu popadnout info letáček s adresou hotelu.“

Druhý den obě notně bolela hlava z kocoviny, a tak jsme šly na pláž až odpoledne, když jsme se jakž-takž dospaly. Obě plaveme poměrně slušně, tak jsme si daly závod, která bude u bójky první.“ Zkrátka parádní dovolená.

Plavčík Samir

Díky této plavecké exhibici si jich všimli plavčíci, kteří na ně „výhrůžně“ zapískali na píšťalky. Když k nim obě přišly, už po výhrůžce nebylo ani stopy. Jeden se culil na Jitku, druhý na Magdu. Uznale jim vysekli kompliment za plavecký závod a pozvali je na drink. Holky na sebe mrkly, a obě kývly. „Vážně nás ani jednu nenapadlo, jak se to vyvine hned první den,“ říká Magda.

Dvojité rande bylo domluveno na devátou večer. Obě strávily dvě hodiny u kufrů, aby jim to co nejvíc slušelo. „Kdybych věděla, jak rychle bude oblečení vedle mých nohou v písku, snad bych se tak pečlivě neoblékala,“ uculuje se Magda.

Rande za svitu měsíčku

Po povinném drinku se obě dvojice rozdělily. „Ve finále jsme s Jitkou zjistily, že jsme byli od sebe snad třista metrů, a náplň dalšího večera jsme měly velmi podobnou. Jak jsem už řekla, zažila jsem svůj nejsilnější orgasmus a navíc – ne jen jeden… Po této stránce to absolutně nemělo chybu. Co říkala Jitka, můžu zkonstatovat, že Turci jsou super milenci – aspoň vůči cizinkám. Kajícně přiznávám, že na Petra jsem ani nevzdychla…“

Se Samirem jsme se scházeli celou dobu mé čtrnáctidenní dovolené. Ke konci mi už bylo sice zvláštní, že mě líbe na rozloučenou prakticky okamžitě po milování a vytrácí se do neznáma, ale bylo mi to vlastně jedno. Já se ještě vezla na vlně doznívajícího orgasmu, a tak jsem to neřešila. Že už měl „rozpracované“ náhradnice za mne, mi došlo až posléze.“

Problém v Praze

Vrátila jsem se k Petrovi a vše se zdálo být mnohem lepší. Říkal mi, jak moc jsem mu chyběla, že se mu stýskalo… Cítila jsem se provinile, ale sama sobě jsem se omlouvala tím, že jsem takhle pryč jela proto, že mě zanedbával, takže to vlastně byla jeho vina, že jsem mu zahnula….

Vše fungovalo zdárně následující měsíc. „Když se přiblížila doba, kdy obvykle mívám menstruaci, byla jsem v klidu. Nenapadlo mě, že by mohl být nějaký problém, vždyť přece léta letoucí beru antikoncepci, tak co by se asi tak mohlo stát…. Dneska vím, jak jsem byla pitomá. Za prvé jsem měla trvat na kondomu, protože antikoncepce má chránit jen před otěhotněním, ale ne před nemocemi.“ Magda byla v klidu, i když menstruace měla zpoždění pár dní. Žádný zásadní problém nečekala, ale pro jistotu si došla k lékaři.

Nepříjemné překvapení

U gynekologa Magdu čekala hořká pilulka. Lékař jí sdělil, že je těhotná. Nejprve se mu vysmála, že to není možné, že přece bere antikoncepci a s partnerem mají krizi, takže spolu už dlouho nic neměli. Lékař však natočil monitor: „Tak to jste asi panna Maria, protože tadyta dutinka je miminko…“ Magdě vhrkly do očí slzy,protože jí okamžitě došlo: pláž, měsíček, romantika…. Přes slzy se lékaře zeptala, jak je to možné, když bere prášky…. Ujistil ji, že žádná antikoncepce není stoprocentní, a zeptal se, zda třeba minulý měsíc nebrala antibiotika, neměla průjem nebo něco podobného.

„Hned mi bylo jasno…. Týden před dovolenou jsem dobrala antibiotika, protože jsem po dlouhé době měla angínu. Bylo to poprvé po asi deseti letech, vlastně prvně za dobu, co pilulky beru, tak mě nenapadlo, že by mohl nastat problém…“ Domů šla v slzách a doufala, že Petr doma nebude. Cestou ještě volala Jitce, a ta ji dorazila. Její dobrodružství se sice obešlo bez těhotenství, zato od svého ctitele „nafasovala“ kapavku.

Rozchod

Magda nebyla ve stavu, že by dokázala Petrovi zapřít, co se právě dověděla. „Tiše jsem doufala, že kvůli mému čtrnáctidennímu úletu nezahodí osm poměrně slušných let. Pletla jsem se. Jakmile jsem mu to řekla, ani neřekl, abych šla na ukončení, že to spolu ještě zkusíme. Suše si vzal do ruky kalendář a řekl mi: Na konci tohoto měsíce se odstěhuješ. Počítej s tím a zařiď si to. A zapomeň na jakoukoli pomoc.

Sesypala jsem se, čekala jsem řev, hádky, výčitky, ale takhle suché zkonstatování? Skoro si myslím, že se mu to hodilo do krámu, že se mě může takhle snadno zbavit, a navíc bude za podváděného chudáčka a každý ho bude litovat…“

Zpět k rodičům

Magda neměla jinou možnost, než se vrátit domů. „To vysvětlování bych nepřála ani svému nejhoršímu nepříteli. Naši měli Petra rádi, takže jsem za vyvrhela i doma. Navíc, ještě mi zbývá rok výšky, čekají mě státnice, a naši mi plánovali hvězdnou kariéru, a já se takhle „spustím.“ Nebyla síla jim vysvětlit, že jsem skutečně brala antikoncepci, že jsem jen nevěděla, že antibiotika zeslabují její účinek.

Dítě, nebo ukončení?

Spousta z vás Magdu asi nebude chápat, proč nešla na interrupci, a další řada lidí by ji odsoudila, pokud by šla. „Víte, říkám si, že když si mě to děťátko našlo i přes antikoncepci, že mu to nemůžu udělat, že bych ho zabila. Nejsem jediná, která nemá růžovou startovní pozici, a věřím, že to zvládnu. Máma už se mnou zase začíná mluvit normálně, táta je ještě uražený a demonstrativně přede mnou volá Petrovi a říká mu, že ho bere jako syna, ať se kdykoliv staví. Minule ale už narazil, Petr mu poměrně studeně odvětil, že už má novou slečnu a že s lidmi, spojenými s tou běhnou –to jako se mnou – nechce mít nic společného.

Tak tátovi sklaplo a pochopil, že by měl držet se svou krví. Došlo mu, že se s ním Petr bavil jen proto, aby mě tím deptal. Rodit budu na jaře. A že miminko bude snědší? Mně osobně to nevadí, a doufám, že ho vychovám tak, aby mu nebo jí případné úšklebky okolí nevadily,“ uzavírá své vyprávění Magda, které letní flirt totálně překopal celý život.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ve finále března budete nad věcí a nic vás nerozhází. Po velmi náročném měsíci se dostáváte do psychické pohody, kterou by vám mohla všechny znamení závidět. Je až neuvěřitelné, jak rychle…