Answear.cz 1299 Kč Foto: Archiv firem

Answear.cz 1299 Kč Foto: Archiv firem

Astratex.cz 1919 Kč Foto: Archiv firem
Astratex.cz 1959 Kč Foto: Archiv firem
Astratex.cz 1989 Kč Foto: Archiv firem
Astratex.cz 1919 Kč Foto: Archiv firem
50
Fotogalerie

Tunika či kaftan: Nejhezčí kousky, které vám v plavkách zakryjí faldíky

Léto je tu a to je ten správný čas, kdy se opět zaměřit na tuniky a kaftany. Hodí se skvěle na pláž, a pokud si vyberete ten správný kousek, můžete v něm vyrazit i do města nebo na večeři na promenádě. A co víc, schová leckterý faldík! Vybírejte v galerii v úvodu článku.

Nebojte se vzorů a barev

Letní tuniky a kaftany patří mezi nejpraktičtější módní kousky vůbec. Když se na dovolené necítíte na procházku po pláži jen v bikinách, zakryjí nedostatky, a ještě budete vypadat stylově. Můžete si v nich také odskočit na bar, ke stánku s občerstvením nebo do plážové restaurace, kam se nehodí přijít bez šatů.

V takovém případě se nebojte barev a vzorů, protože právě ty na opálené kůži vypadají skvěle, a navíc je léto, které trochu té divočiny snese, stejně tak jako rozpálené pláže. Pokud se vám ale stane, že se na pláži občas zapomenete až do večera a nechce se vám vracet do hotelu, abyste se převlékla, nevadí. Tunika u moře či u vody nahradí i šaty.

Jak se měnil styl plavek? Podívejte se na video:

V tomto případě však zkuste zvolit decentnější kousky, ideálně v bílé nebo černé barvě a délkou aspoň ke kolenům. Nebojte se ozdob v podobě šněrování, tkaniček či střapců, protože přesně to si boho styl, do kterého tuniky a kaftany skvěle zapadají, žádá. U moře je dovolený i průsvitný nebo krajkový materiál, a když si pod model vezmete jednodílné plavky ve stejné barvě, můžete vyrazit i do večerního baru.

Na to, že se cestou od moře pobavíte i někde ve společnosti, se můžete připravit hned ráno. Stačí si vzít pěknou proutěnou tašku a hezké sandálky, nejlépe se šněrováním kolem lýtek. K nalíčení vám stačí červená rtěnka, zbytek zvládne opálení. A vlasům u moře stejně nejlépe sluší vlny způsobené slanou vodou, případně prameny spletené do copů.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud