Tvář bez vrásek jako slavné hvězdy? Takhle to dělají Hayek, Roberts či Cruz!

13. 9. 2021
I když slavné hvězdy vypadají na červeném koberci vždy perfektně, neznamená to, že nebojují s vráskami a dalšími projevy stárnutí. Vypadají však, jako by se jich to netýkalo. Jak to celebrity dělají, že si stále udržují svůj mladistvý vzhled? A nemyslíme tím botox či jiné zkrášlovací zákroky.

Penélope Cruz

Půvabná španělská herečka si v životě omotala kolem prstu nejednoho muže. Není se čemu divit, vypadá totiž stále skvěle. A jaký je její recept na krásu? "Moje maminka mi vždycky radila, abych jedla zdravou, vyváženou stravu a dostatečně spala. V mládí mi její rady přišly otravné, dnes ale vím, jak moc velkou pravdu měla." Herečka patří mezi ženy, které si z vrásek rozhodně nic nedělají. "Těším se na vrásky. Moje babička říkávala, že každá vráska má svůj příběh." Přestože herečka nikdy nepodstoupila žádnou plastickou operaci, menší zásahy do těla neodsuzuje.

Jak omladit obličej cvičením? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend se neskutečně těšíte, protože máte velké plány s rodinou. Blízkým jste rádi naslibovali hory doly a nyní je to na vás. Program bude pestrý a zábavný stejně jako život s vámi.…