Tvář bez vrásek jako slavné hvězdy? Takhle to dělají Hayek, Roberts či Cruz!

2. 9. 2019
I když slavné hvězdy vypadají na červeném koberci vždy perfektně, neznamená to, že nebojují s vráskami a dalšími projevy stárnutí. Vypadají však, jako by se jich to netýkalo. Jak to celebrity dělají, že si stále udržují svůj mladistvý vzhled? A nemyslíme tím botox či jiné zkrášlovací zákroky.

Penélope Cruz (45)

Půvabná španělská herečka si v životě omotala kolem prstu nejednoho muže. Není se čemu divit, vypadá totiž stále skvěle. A jaký je její recept na krásu? "Moje maminka mi vždycky radila, abych jedla zdravou, vyváženou stravu a dostatečně spala. V mládí mi její rady přišly otravné, dnes ale vím, jak moc velkou pravdu měla." Herečka patří mezi ženy, které si z vrásek rozhodně nic nedělají. "Těším se na vrásky. Moje babička říkávala, že každá vráska má svůj příběh." Přestože herečka nikdy nepodstoupila žádnou plastickou operaci, menší zásahy do těla neodsuzuje.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Sobota může proběhnout v klidu, ale nesmíte se pouštět do hádky s partnerem. Věnujte se milovaným potomkům a také svým potřebám. I když vás to táhne ke sportování a formování postavy,…

Nejčtenější články

Doporučujeme