Tvoje tvář má známý hlas: Známe novou sestavu!

4. 8. 2016
Hudební show Tvoje tvář má známý hlas na podzim vstoupí do druhého kola. Televize nova nyní představila soutěžící, kteří budou bojovat o vítězství. Historicky první českou vítězkou se stala Hana Holišová.

„Tvář“ si opět zvolila jak zavedené tváře českého showbyznysu, tak i nováčky. Mezi soutěžícími se objeví například herci Miroslav Etzler nebo Roman Vojtek, herečka Ivana Jirešová, která se v první řadě objevila v roli porotkyně, či zpěvačka Marta Jandová. I ta má s pěveckými soutěžemi zkušenost, ale stejně jako Jirešová z pozice porotkyně, a to v soutěži ¨Hlas Česko Slovenska.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Generaci méně známých tváří pak budou zastupovat Anna Slováčková, dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka, herečka a zpěvačka Markéta Procházková, či herci David Gránský a Jan Cina. Všechny soutěžící opět čekají proměny ve světoznámé hudební interprety, které budou muset co nejlépe napodobit vzhledem, zpěvem i pohyby, bez ohledu na pohlaví.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále června bude plné spokojenosti a úspěchu. Jedná se o pracovní nasazení a oblast lásky. Konečně se vymaníte z područí špatné nálady a popichování kolegů i šéfa. O místo na výsluní…

Nejčtenější články

Doporučujeme