Týdenní horoskop od 11. do 17. března pro všechna znamení

Týdenní horoskop od 11. do 17. března pro všechna znamení

Zajímá vás, jaký pro vás bude začátek týdne? Na co se už od pondělí můžete těšit, a kde si naopak dát pozor, protože vám hrozí nějaká nepříjemnost? Podívejte se na svou předpověď podle horoskopu na týden od 11. do 17. března.

BERAN 21. 3. – 20. 4.

O tom, s čím zápasíte, s čím se potýkáte a co se vám tak zcela nedaří, mluvte nahlas a bez pocitu viny. Klidně řekněte, že si odmítáte hrát na superženu, která si dokáže poradit naprosto se vším, a ve volném čase ještě pomáhá ostatním. Zejména v pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, je vaše největší síla v tom, že přiznáte svou slabost. Reakce okolí se nebojte.

Pokračování 2 / 12

BÝK 21. 4. – 21. 5.

I když vás v pondělí na partnerově jednání leccos rozčiluje, nahlas nic neříkejte, a už vůbec nic mu nevyčítejte. To, co vám v pondělí lezlo na nervy tak, že se to zdálo k nevydržení, se do úterního jitra změní v jeho neškodnou libůstku, kterou hodnotíte se shovívavým pochopením. Ve středu a ve čtvrtek se od něj navíc můžete dočkat skutečného romantického gesta.

Pokračování 3 / 12

BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6.

Když se zamyslíte nad tím, co děláte, zjistíte, že se to zásadně liší od vašeho obvyklého chování. S lidmi jednáte láskyplně a jejich jednání hodnotíte tolerantně. Navíc si uvědomujete, že je potřeba, abyste si odpustila veškeré ironické reakce. Místo nich nabízíte vstřícný přístup a vyžadujete stejně láskyplnou odpověď.

Pokračování 4 / 12

RAK 22. 6. – 22. 7.

Venuše, která se v pondělí dostává do Ryb, mění váš přístup k lásce a k citům vůbec. Zjišťujete, že není potřeba, abyste před partnerem dávala najevo svou bojovnost a potřebu od základů měnit svět. Místo toho projevujete touhu po klidném a spokojeném životě s partnerem i dětmi. Někdo by možná řekl, že je to nuda, ale vy to vnímáte jako to nejlepší, co můžete udělat.

Pokračování 5 / 12

LEV 23. 7. – 22. 8.

Když máte pocit, že se někdo z okolí chová opravdu hloupě, můžete mít sebelepší předsevzetí, ale stejně jeho jednání okomentujete tak, jak si podle vašeho názoru zaslouží. O jeho reakce se nezajímáte, a to, co to s ním dělá nebo nedělá, neřešíte. Na to, že jste se konečně začala chovat rozhodně, jste právem pyšná. O víkendu vyrazte do obchodů obhlédnout módní trendy.

Pokračování 6 / 12

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Zásadní vliv na vás vyvíjí Venuše, která se v pondělí dostává do vašeho partnerského sektoru. Láska, kterou vám dá, vám přinese překvapení. Najednou se začnete o partnera zajímat intenzivněji než o sebe. Uděláte všechno pro to, aby se ve vaší společnosti cítil dobře. Když si navíc uvědomíte, že jste se s ním ochotná odstěhovat někam, kde to neznáte, dojde vám, že to je pravá láska.

Pokračování 7 / 12

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

V pondělí a v úterý, kdy se Luna nachází ve vašem partnerském sektoru, přemýšlejte o krocích, které chcete pro vylepšení svého aktuálního postavení učinit. Pokud zjistíte, že se bez partnerovy spolupráce neobejdete, překonejte se a požádejte o ni tak, aby pochopil, že to myslíte vážně. Víkend, kdy je Luna v Blížencích, věnujte prvním společným jednáním.

Pokračování 8 / 12

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Rodinné oslavy, které musíte během jara zvládnout, si vyžadují důkladnou přípravu. Je potřeba, abyste dala dohromady oblečení partnera a dětí. Tam se však dají čekat potíže. To, co vy vnímáte jako vkusné, označí jako sto let za opicemi. Vy si pak můžete vybrat, zda se s nimi budete hádat, nebo půjdete sice těžší, ale pro vaše další vztahy lepší cestou kompromisu.

Pokračování 9 / 12

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

Opět si potvrdíte, že patříte k ženám, které dokážou využít ve svůj prospěch i to, co by ostatní vnímali jako nepříznivé. Když nebudete moct spát, vstanete a začnete se věnovat práci, na kterou jste během dne neměla dostatek času. Navíc můžete pomocí sociálních sítí navázat kontakt s kamarádkami, které jste už dlouho neviděla.

Pokračování 10 / 12

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Na nervy vám lezou lidé, kteří lépe než vy vědí, co je pro vás dobré, a začnou vám to vnucovat. Naštěstí se Venuše v pondělí večer dostane do vašeho sektoru komunikace a postará se, abyste se proti nim dokázala vymezit. Ve středu a ve čtvrtek se těšte na pozitivní změny ve svém osobním životě. Ctitel, který se znenadání objeví, se postará, abyste prožívala svůj měsíc lásky.

Pokračování 11 / 12

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

V pondělí, kdy se do večera nachází ve vašem znamení Venuše, intenzivně přemýšlejte o tom, co chcete pro lidi kolem sebe dělat. Je jim potřeba pomáhat, ale nesmíte to dělat za cenu vlastního zničení a ohrožení toho, co jste spolu vybudovali. Zvlášť obezřetně jednejte s lidmi, kteří mají pocit, že byste jim měla dobrovolně a ráda pomáhat v problémech, do kterých se zamotali.

Pokračování 12 / 12

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Jde o týden, kdy můžete být sama se sebou víc než spokojená. Zásadní roli hraje Venuše, která se do vašeho znamení dostává, a která se stará, aby se vám v lásce i ve vztazích dařilo daleko lépe než doposud. Člověk, který měl doteď pocit, že si vás nezaslouží, sebere odvahu a konečně si s vámi o svých citech promluví. Zareagujte vstřícně, ale nedávejte mu najevo, že právě splnil vaše sny. Vztahová rovnováha by se nezdravě vychýlila v jeho prospěch.

Doporučujeme

Články odjinud