Týdenní horoskop od 13. do 19. května pro všechna znamení | iStockphoto.cz

iStockphoto.cz

Týdenní horoskop od 13. do 19. května pro všechna znamení

Zajímá vás, jaký pro vás bude začátek týdne? Na co se už od pondělí můžete těšit, a kde si naopak dát pozor, protože vám hrozí nějaká nepříjemnost? Podívejte se na svou předpověď podle horoskopu na týden od 13. do 19. května.

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Lidé, kteří si vyžádají vaši radu, vám moc radosti neudělají. Když si pak necháte referovat o průběhu událostí, zjistíte, že se zachovali právě naopak, než měli. Pak nezbude, než abyste pokrčila rameny a nechala je jejich osudu. Ve čtvrtek a v pátek, kdy se Luna dostává do vašeho partnerského sektoru, si udělejte čas na partnera. Nemusíte projednávat nic důležitého.

Pokračování 2 / 12

BERAN 21. 3. – 20. 4.

Především si nemyslete, že musíte během týdne stihnout všechno včetně toho, s čím jste si ani během prodlouženého víkendu neporadila. Když se pro takový postoj rozhodnete, můžete se těšit na pondělí, kdy budete sama sebe zatěžovat úvahami o práci a ještě se divit, že se vám do ničeho nechce. V úterý se situace naštěstí uvolní tak, abyste se během dne začala i smát.

Pokračování 3 / 12

BÝK 21. 4. –  21. 5 

Váš život prochází obdobím stabilizace. V pondělí svému partnerovi bez problémů vysvětlíte, že vám záleží na upevnění vaší lásky. Nebude vůbec nic namítat. Naopak vám dá najevo, že na člověka, který ke vztahům přistupuje tak zodpovědně, už dlouho čekal. Ve středu večer, kdy se do vašeho znamení dostane Merkur, si sedněte k telefonu a oslovte lidi, s nimiž chcete spolupracovat. Vaši nabídku přijmou s nepředstíraným nadšením.

Pokračování 4 / 12

BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6.

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem sektoru přátel, neseďte doma. Domluvte si s kamarády večerní akci. Můžete si vybrat, zda zvolíte kulturu, nebo půjdete adrenalin vypustit nějakou únikovou hrou. Kdybyste chtěla potěšit rodinu, vezměte s sebou i děti. Při hře prokážou neskutečnou inteligenci.

Pokračování 5 / 12

RAK 22. 6. – 22. 7.

Když se stane, že vám vaše nejlepší kamarádka něco vytkne, nedělá to proto, aby vás popudila. Pak spíše přemýšlejte, zda nemá pravdu. Způsob, kterým se vyjádřila, nemusí být nejšťastnější, ale podstata toho, co vám říká, vás má přimět k zamyšlení. Týká se to zejména pondělí, kdy jste pod vlivem harmonického vztahu mezi Venuší a Saturnem.

Pokračování 6 / 12

LEV 23. 7. – 22. 8.

Debaty o tom, jak vychovávat děti, sice povedete, ale to bude asi tak všechno. O tom, že byste měnila styl své výchovy, neuvažujete. Už v úterý si potvrdíte, že jste se zachovala jediným rozumným způsobem. Ve středu přemýšlejte, jak vylepšit svůj šatník a dát mu přesně ten šmrnc. Oblečení, které jste dlouho nenosila, nevyhazujte, ale darujte místnímu ochotnickému spolku.

Pokračování 7 / 12

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Kombinace Slunce v Býku a Merkura, který se do stejného znamení dostává ve středu večer, zásadně stabilizuje váš život. Konečně pochopíte, že jste schopná realizovat i plány, které jste dosud považovala za přehnaně ctižádostivé a neuskutečnitelné. Rodině a přátelům je však představte až ve chvíli, kdy učiníte první krok, po kterém se nedá vrátit zpět.

Pokračování 8 / 12

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Od pondělí do středy, kdy je Merkur ve vašem partnerském sektoru, se nepřetěžujte prací a zbytečnými úkoly. Kdybyste se rozhodla, že všechno necháte na partnerovi, bude to lepší. Bez problémů zvládne to, co by vás stálo spoustu práce a nervů. Když vydržíte do soboty, kdy se Luna dostane do vašeho znamení, můžete si promluvit o svých dalších společných plánech.

Pokračování 9 / 12

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Jsou věci, které si nesmíte dovolit, a s nimiž se nesmíte v žádném případě smířit. I kdyby vás napadlo, že něco neumíte, a nikdy se ani nenaučíte, nahlas to zaznít nesmí. Právě teď je potřeba, abyste to vzala jako šanci k pozitivnímu posunu. V takovém případě bude lepší, když se nenápadně uchýlíte do ústraní, a všechno si vyzkoušíte takříkajíc nanečisto.

Pokračování 10 / 12

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

Od pondělí do středečního podvečera, kdy se můžete opřít o Merkura v Beranu, si dokážete s úspěchem promluvit jak s partnerem, tak s dětmi. Partnera bez větších problémů přimějete ke sdílení svého úhlu pohledu. Když přizná, že nemusí mít vždycky pravdu, budete mít pocit, že jste se přeslechla. Stejné to bude i s dětmi.

Pokračování 11 / 12

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Soupeření s bývalou láskou svého partnera se nebojte. Když se dostanete do hovoru, rychle zjistíte, že jste o několik úrovní výše, než se nachází ona. Ve středu, kdy se Merkur dostává do Býka, přemýšlejte o tom, jak si vylepšit dovolenou. Kdybyste měla šanci na nějaký fakultativní výlet, na kterém uvidíte památky, o nichž jste dosud jen četla, neváhejte, a hned si ho kupte.

Pokračování 12 / 12

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

V pondělí si dejte pozor na rychlé a nepromyšlené rozhodování. Zejména kolem poledne se před každým rozhodnutím zastavte a napočítejte do deseti. Další dny zvládnete jak v práci, tak v soukromí bez problémů. Kromě povinností tak budete mít konečně dost času na zábavu a tolikrát odkládané kontakty s přáteli. Změna přijde až v pátek a v sobotu.

Doporučujeme

Články odjinud