Týdenní horoskop od 5. do 11. února pro všechna znamení

Týdenní horoskop od 5. do 11. února pro všechna znamení

Zajímá vás, jaký pro vás bude začátek týdne? Na co se už od pondělí můžete těšit, a kde si naopak dát pozor, protože vám hrozí nějaká nepříjemnost? Podívejte se na svou předpověď podle horoskopu na týden od 5. do 11. února.

BERAN 21. 3. – 20. 4.

V pondělí, kdy se Merkur dostává do vašeho sektoru přátel, se vám uleví. Když si popovídáte s kamarády, zjistíte, že problémy nemáte pouze vy sama. Jakmile potom srovnáte své průšvihy s tím, co musí řešit kamarádka, začnete přemýšlet, zda ji do jejích potíží zavedl osud, nebo zda je to vina jejích špatných rozhodnutí. K defi nitivní odpovědi nedospějete, ale to je vám jedno.

Pokračování 2 / 12

BÝK 21. 4. – 21. 5.

Vypadá to, že si láska letos trochu přispíšila a rozhodla se, že vám zpestří už předjaří. Ve středu, kdy se Venuše dostává do harmonického vztahu s Uranem, se můžete v tomto směru těšit na neobyčejně zajímavá překvapení. Doslova u vašich nohou skončí člověk, který je známý tím, že ženy nebere vážně a o lásku podle toho, co prohlašuje, vůbec nestojí.

Pokračování 3 / 12

BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6.

Zatímco se ostatní zabývají zábavami a volnočasovými aktivitami, vy hned v pondělí v poledne pochopíte, že to vaše cesta rozhodně není. Pod vlivem Merkura a Pluta se rozhodnete, že obrátíte svůj život naruby a konečně začnete pracovat na šancích, které jste až dosud vnímala jako těžko uskutečnitelné.

Pokračování 4 / 12

RAK 22. 6. – 22. 7.

Pod vlivem Luny v partnerském sektoru přehodnotíte ve středu vztah, který máte k práci Zatímco dosud jste se snažila, abyste byla nejlepší, teď si uvědomujete, že vám na tom přestává záležet. O to víc však chcete být spokojená ve svém partnerském životě. Kdybyste usoudila, že si budete hledat nové místo, kde bude víc času na partnera a na rodinu, je to docela dobrý nápad.

Pokračování 5 / 12

LEV 23. 7. – 22. 8.

Merkur, který se v pondělí dostává do vašeho partnerského sektoru, vám zásadně ulehčuje komunikaci jak s partnerem, tak s jeho rodiči. Asi přece jenom konečně pochopili, že si z vás nemohou pořád jen dělat legraci, a že je čas, aby vás začali brát vážně. Když ale navrhnou společné pracovní aktivity, které by váš vztah podle nich upevnily, buďte opatrná a prozíravá.

Pokračování 6 / 12

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Když v první polovině týdne zjistíte, že pro vás miláček připravuje překvapení, měla byste se ze všech sil snažit zjistit, o co se vlastně jedná. Zejména ve čtvrtek můžete přijít na to, že jako prospěšnou vyhodnotil aktivitu, kterou vy naopak považujete za silně riskantní a zároveň nesmírně stresující. Zkuste si s ním promluvit a vysvětlit mu, co vás k takovému závěru vede.

Pokračování 7 / 12

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Novoluní, které se v pátek odehrává ve vašem sektoru lásky a romantiky, vám dává nové a zajímavé šance. Nesmíte však sedět doma a čekat, že vám štěstí v podobě přitažlivého, zajímavého a sexy partnera zaklepe na dveře samo. Když se rozhodnete, že změníte od základu své zvyky a třeba vyrazíte do společnosti, pozitivní změnu konečně odstartujete. Výsledek vás nadchne!

Pokračování 8 / 12

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Když vás kamarádi pozvou, abyste s nimi vyrazila za kulturou, měla byste se vypravit. Ve společnosti lidí stejné krevní skupiny si veškeré zážitky užijete intenzivněji. Dokonce si můžete koupit nějaké cédéčko a tím kapele, kterou jste poslouchala, ulehčit život. V sobotu si dejte pozor na zbytečné utrácení. Musíte myslet na to, že i zítra je den, kdy budete peníze potřebovat. 

Pokračování 9 / 12

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

Skoro by to chtělo, abyste se na svou bývalou lásku podívala alespoň trochu objektivně. Hodí se k tomu hned pondělí, kdy jste pod příznivým vlivem spojených sil Merkura a Pluta. Pokud pochopíte, že šlo o vztah, který by pro vás byl v delší době jen těžko zvládnutelný, nebo přímo zátěžový, je rozchod v naprostém pořádku.

Pokračování 10 / 12

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Jde o týden, který přeje rozhodnutím sice nepromyšleným, zato s hodnou dávkou štěstí. Zejména v tom, co se týká mezilidských vztahů, dokážete bez problémů sáhnout po nejlepším z nabídky. Ve středu běžte klidně na rande s člověkem, jehož skoro neznáte. Když zjistíte, že k sobě patříte, neváhejte a začněte mluvit o společné budoucnosti. Jeho reakce se nebojte.

Pokračování 11 / 12

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Kdyby se stalo a vy jste si v pondělí zničila oblíbené šaty, je to sice nepříjemné, ale není to tragédie. Nehodu můžete brát jako podnět k útoku na obchody a hledání něčeho, co vám zničený kus oděvu nahradí. Když ne dřív, tak při novoluní, které se v pátek odehrává ve vašem znamení, na krásný, slušivý a ještě cenově přijatelný kus oděvu narazíte. Máte prostě štěstí! V pátek večer pak můžete vyrazit do společnosti a prvním krokem si podmanit svět!

Pokračování 12 / 12

RYBY 21. 2. – 20. 3.

S rozhodnutími, která jste dosud odkládala, dál otálet nemůžete. Kdyby se nabídka týkala větších peněz, berte ji hned a bez váhání. Pokud byste se s partnerem rozhodli, že ji odmítnete, nemůžete s jejím návratem počítat. V sobotu večer, kdy je Luna ve vašem znamení, využijte toho, že je masopust, a vyrazte na ples nebo aspoň na večírek. Luna se postará, aby vám to slušelo.

Doporučujeme

Články odjinud