Typ chlapa, se kterým byste na základě vašeho znamení neměla nikdy randit

4. 8. 2022
Foto: iStock
Typ chlapa, se kterým byste na základě vašeho znamení neměla nikdy randit | Foto: iStock
Nezdá se vám, že seznamování je dnes stále těžší, přestože existuje tolik možností? Kromě klasického „z očí do očí“ tu je taky Tinder, Seznamka, Instagram či Facebook. Přesto najít toho pravého je leckdy sázka na milion. Zkuste se při hledání vhodného partnera řídit astrologií. S jakými muži byste neměla nikdy, ale opravdu nikdy randit?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Stále rušný životní styl Berana znamená, že musí být obklopen lidmi s podobnou motivací. Stejně jako vaši přátelé i vaše drahá polovička by měla pochopit, že vaše odhodlání dosáhnout v životě toho, co chcete, je obdivuhodné, nikoli dotěrné. Máte ráda soutěživost a někoho, kdo bude ochoten držet s vámi krok, proto byste nikdy neměla randit s někým, kdo je líný a na vrcholu blaha, když může celý víkend zůstat jen doma. Potřebujete chlapa, který vás bude inspirovat a neustále postrkovat dopředu.

Nejméně kompatibilní znamení: Býk

Co nás čeká v roce 2022? Podívejte se na video na předpověď astroložky Martiny Boháčové:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V sobotu byste měli vypustit domácí práce, které jsou stereotypní a nudné. Místo toho se vydejte na horskou túru, kde se nadýcháte čerstvého vzduchu. Ve společnosti přátel vám bude…

Nejčtenější články

Doporučujeme