Typ na rodinnou procházku

19. 5. 1999
Máte již plné zuby rušného a pulsujícího velkoměsta? Je začátek týdne, vidina víkendu tráveného v lůně přírody v nedohlednu a přesto chcete pro své děti to nejlepší a trávit s nimi co nejvíce času venku na zdravém vzduchu?

NAŠE DĚTI - TYP NA PROCHÁZKU

Typ na rodinnou procházku.

- Máte již plné zuby rušného a pulsujícího velkoměsta?

-  Je začátek týdne, vidina víkendu tráveného v lůně přírody v nedohlednu a přesto chcete pro své děti to nejlepší a trávit s nimi co nejvíce času venku na zdravém vzduchu?

- Pak využijte našeho typu na návštěvu Obory hvězda, kde se nachází letohrádek Hvězda. Ocitnete se tak v nádherném prostředí pražských lesů. Jejich terén je protkán doslova sítí cest a stezek, které jsou vhodné pro kouzelnou procházku nebo jízdu na kole, cesty jsou nanejvýš vhodné po matky s dětmi a kočárky. V okolí letohrádku Hvězda je obrovské prostranství poseté lavičkami, které lákají k příjemnému posezení, zatímco vaše ratolest může beze strachu, že ho srazí auto jezdit na kole nebo si hrát na dětském hřišti (houpačka, skluzavka, prolézačky, pískoviště).

To vše se nachází nedaleko křižovatky VYPICH na Praze 6, možno dojet MHD.

A co ještě dodat? Němci říkají " viel Spass ".

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme