Tyra Banksová nabídla ňadra k potěžkání

10. 1. 2006
Tyra Banksová nabídla ňadra k potěžkání
Když je něčeho moc, tak je toho příliš, řekla si americká modelka a herečka Tyra Banksová (31), kterou jsme viděli ve snímcích Divoké kočky a Falešná láska. Aby definitivně vyvrátila spekulace o tom, že její smyslné poprsí je výtvorem plastických chirurgů, veřejně demonstrovala jeho pravost před televizními kamerami.

"Ponižuje mě, když si lidé šeptají, že mám silikonová prsa," svěřila se Tyra reportérům. "Všichni zájemci se mohou přesvědčit, že jsou ryze přírodního původu!"

Jako hosta proto pozvala do své televizní show jednoho z proslulých losangeleských odborníků na zkrášlování ženských těl, aby přímo v živém vysílání svýma zkušenýma rukama ohmatal oba "předměty doličné" a vyřkl verdikt.

Diváci ve studiu i u obrazovek, kteří se těšili na vzrušující podívanou, však byli zklamáni. Expert se totiž lákavého úkolu zhostil tak, že pouze vklouzl rukou pod tričko, které měla Tyra během výzkumné mise na sobě. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Úterek je nemastný neslaný. V zaměstnání vykonáváte rutinu a ztrácíte energii. Na zadané úkoly se špatně soustředíte a myslíte jen na problémy ve vztahu. Nespojujte práci s osobním…

Nejčtenější články

Doporučujeme