Kate Middleton Foto: Profimedia

Kate Middleton Foto: Profimedia

Ellen DeGeneres Foto: Profimedia
Avril Lavigne Foto: Profimedia
Justin Bieber Foto: Profimedia
Justin Bieber a Avril Lavigne Foto: Profimedia
14
Fotogalerie

Tyto celebrity jsou příbuzné: Napadlo by vás, že patří do stejné rodiny?

Kdyby některé celebrity ukázaly celou svou rodinu, asi bychom se divili, kdo všechno do ní patří, alespoň tedy u některých známých osobností. Kdo je s kým příbuzný? Některé vztahy pro vás budou možná dost velkým překvapením!

Ellen DeGeneres a Kate Middleton

Kate známe všichni, kdo by ale řekl, že vévodkyně má příbuzné mezi komiky? Ellen DeGeneres je její vzdálenou – patnáctou – sestřenicí! Že jsou tyto dvě slavné ženy příbuznými, by snad nikoho ani nenapadlo. Zatímco vtipná moderátorka své show Ellen má proříznutou pusu a nebojí se klást slavným osobnostem otázky na tělo, poslušná Kate vždy plní královský protokol a neodváží se šlápnout vedle.

Jak šel čas s Kate Middleton? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Justin Bieber a Avril Lavigne

Justin Bieber a Avril Lavigne? Ano. Justin je její vzdálený bratranec, konkrétně dvanáctý. Že by Kanada, odkud oba pocházejí, nebyla zas tak velká? Jejich společnými příbuznými jsou Mathurin Roy a Marguerite Biré, do jejichž větve prý patří i herec Ryan Gosling.

Pokračování 3 / 6

Královna Alžběta II. a Hilary Duff

Královna Alžběta a herečka Hilary Duff mají společné předky. Hilary je osmnáctou sestřenicí královny. Ani to ale nestačí, aby byla zvána na velkolepé královské události.

Pokračování 4 / 6

Královna Alžběta II. a Beyoncé

Beyoncé svůj královský původ nezapře. Je pětadvacátou sestřenicí královny Alžběty. Jejich společným příbuzným je Henry II.  Královna Alžběta, které v krvi proudí ta nejmodřejší šlechtická krev, se jistě musí divit, kolik „obyčejných“ celebrit se mezi jejími příbuznými najde.

Pokračování 5 / 6

Janet Leigh a Jamie Lee Curtis

Možná si pamatujete na hororový film Psycho, kde herečka Janet Leigh hrála hlavní postavu. Mimo jiné – a to se málo ví – je to i matka herečky Jamie Lee Curtis. Tu si můžete pamatovat například z filmů Moje první láska, věčně mladý nebo Pravdivé lži.

Pokračování 6 / 6

Emily Deschanel a Zooey Deschanel

Obě jsou herečky a obě si nejčastěji vybírají role v komediích. Zooey je o něco známější než její sestra Emily, podoba je ale vidět na první pohled. Přesto spíš než se svojí vlastní sestrou je Zooey Deschanel srovnávána se zpěvačkou Katy Perry a často se o nich hovoří jako o dvojnicích.

Doporučujeme

Články odjinud