Salma Hayek Foto: Profimedia

Salma Hayek | Foto: Profimedia

Salma Hayek Foto: Profimedia
Kylie Jenner Foto: Profimedia
Kylie Jenner Foto: Profimedia
Lady Gaga Foto: Profimedia
16
Fotogalerie

Tyto krásky se za své tělo nestydí: Které slavné ženy odhalily své strie?

Každá žena má na svém těle něco, co se snaží skrývat. Ať už jsou to povadlá kůže, celulitida, nedokonalosti pleti nebo strie, nejradši bychom to vše navždy vymazaly z povrchu našich těl. To, že se ale není vůbec za co stydět, dokazují i tyhle notoricky známé herečky, zpěvačky a modelky, které se ani pod světly reflektorů za své strie rozhodně nestydí. Které to jsou?

Salma Hayek 

Herečka a filmová svůdnice Salma Hayek má strie na prsou. Přesto se hlubokým výstřihům nevyhýbá a svůj plný dekolt ukazuje s grácií. V minulosti dokonce vyhrála cenu za nejhezčí prsa světa. Salma běžně sdílí na sociálních sítích se svými fanoušky momenty ze svého života a rozhodně se nebojí brát samu sebe s humorem. Na jejím nejnovějším livestreamu z festivalu v Cannes jí vítr navál vlasy do obličeje, u čehož Salma zažertovala, že jí z vlasů vznikl knírek.

Jak vypadají slavné padesátnice v plavkách? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 8

Kylie Jenner 

Beauty influencerka, podnikatelka a členka snad nejslavnější rodiny Kardashian-Jenner Kylie ukázala strie na svých prsou během livestreamu na Instagramu. Ačkoliv byla Kylie v průběhu let veřejností podezřívána z mnoha plastických operací, nikdy žádnou z nich nepotvrdila. I když je Kylie influencerka a tráví hodně času na sociálních sítích, své soukromí pečlivě skrývá. Jinak tomu nebylo ani u jejího těhotenství a porodu. Kylie má nyní s rapperem Travisem Scottem tříletou dceru Stormi a v roli matky se údajně cítí jako doma.

Pokračování 3 / 8

Lady Gaga

Ani jedna z největších popstars současnosti, zpěvačka a herečka Lady Gaga, se za své strie v dekoltu nestydí. Pravidelně je ukazuje na Instagramu i na červeném koberci. Gaga je už mnoho let bojovnicí za to, aby si ženy mohly se svým tělem dělat, co chtějí, a ukazovat, kolik samy uznají za vhodné. Mnohokrát se už rozpovídala o tom, jak byla na začátku své kariéry nucena hubnout a udržovat si platinově blond vlasy. Teď už etablovaná zpěvačka proti své přirozenosti rozhodně nebojuje a svým přístupem, veřejným obrazem, ale i svou hudbou se snaží podpořit to, že všechny odlišnosti a nedokonalosti jsou krásné.

Pokračování 4 / 8

Scarlett Johansson

Ani hollywoodskou bohyni strie na prsou neobešly. Scarlett je však neskrývá – naopak svými odvážnými dekolty je na červeném koberci proslulá. Veleúspěšná herečka, která si díky svému talentu kombinovanému se svůdným vzhledem střihla mnoho akčních a superhrdinských rolí, nedávno oznámila, že čeká dítě se svým manželem Colinem Jostem. Přesný termín porodu není veřejnosti známý, jisté je ale to, že s dítětem Scarlett vstoupí do další nové kapitoly svého života.

Pokračování 5 / 8

Kourtney Kardashian

Další ze slavného klanu Kardashianek Kourtney ukázala své strie na Instagramu svého lifestylového magazínu Poosh. Nejstarší ze sourozenců Kardashianových je – často i v kontrastu se svými sestrami – bojovnicí za přirozenost. Pro sebe i své děti preferuje velmi zdravý styl života i stravování, tvrdí, že by nikdy nepodstoupila žádné invazivní plastiky, a v posledních letech dokonce odmítá i typické „Kardashian líčení“ s výrazným konturováním obličeje. Kourtney chce zkrátka žít více v souladu s vlastním tělem.

Pokračování 6 / 8

Jessica Alba 

I menší pevná prsa herečky Jessiky Alby brázdí pár jizviček. Ani pro tuto herečku však nejsou důvodem pro to, aby se kráska vyhnula odhalenému dekoltu. Jessica je dalším příkladem toho, že strie zkrátka nejsou otázkou věku či váhy – elasticita kůže může zahaprovat u každé z nás, často například v těhotenství, a je to naprosto přirozené. Jessica je matkou už tří dětí: 13leté Honor, 9leté Heaven a 3letého Hayese.

Pokračování 7 / 8

Katie Holmes

Jemná kráska, herečka Katie Holmes nosí odhalené bříško ráda, přestože na něm má taky pár jizviček. Nedávno ho dokonce zveřejnila i na svém Instagramu, obzvláště viditelné jsou na druhé černobílé fotce. Katie strie, které nejspíše vznikly během těhotenství s dcerou Suri, nijak netematizuje. Ráda nosí krátké topy a odhalený pupík a ukazuje, že pokud se vám něco v oblékání líbí, nemusíte se tomu vyhýbat jen kvůli tomu, abyste neodhalila jizvičky nebo jiné nedokonalosti.

Pokračování 8 / 8

Khloe Kardashian

Druhá nejstarší ze sester Kardashianových také ukázala strie na zadku a stehnech na svém Instagramu. Khloe už několik let bojuje s tlakem veřejnosti, protože na své fotky na sociálních sítích často používá tak silné filtry, že vypadá jako úplně jiná žena, za což ji veřejnost ostře kritizuje. Druhá nejstarší z klanu Kardashianek na svou obranu promluvila o tom, že dlouho žila ve stínu svých sester a byla považována za „tu nejošklivější“ z nich. Sama tak bojuje se svými vlastními problémy týkajícími se vzhledu a zveřejnění nevyretušované fotky pozadí je jedním z kroků, jak tyto potíže postupně prolomit.

Doporučujeme

Články odjinud