Tyto krásky se za své tělo nestydí: Které slavné ženy odhalily své strie?

1. 9. 2022
Každá žena má na svém těle něco, co se snaží skrývat. Ať už jsou to povadlá kůže, celulitida, nedokonalosti pleti nebo strie, nejradši bychom to vše navždy vymazaly z povrchu našich těl. To, že se ale není vůbec za co stydět, dokazují i tyhle notoricky známé herečky, zpěvačky a modelky, které se ani pod světly reflektorů za své strie rozhodně nestydí. Které to jsou?

Salma Hayek 

Herečka a filmová svůdnice Salma Hayek má strie na prsou. Přesto se hlubokým výstřihům nevyhýbá a svůj plný dekolt ukazuje s grácií. V minulosti dokonce vyhrála cenu za nejhezčí prsa světa. Salma běžně sdílí na sociálních sítích se svými fanoušky momenty ze svého života a rozhodně se nebojí brát samu sebe s humorem. Na jejím nejnovějším livestreamu z festivalu v Cannes jí vítr navál vlasy do obličeje, u čehož Salma zažertovala, že jí z vlasů vznikl knírek.

Jak vypadají slavné padesátnice v plavkách? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

První podzimní měsíc se blíží ke svému konci a vy jste stále nepříjemně naladění. I když je to o poznání lepší než před pár dny, stále nejste v kondici. Bohužel se vaše forma nezlepší, do…