Tyto problémy nejčastěji řeší sexuologové: Máte je v posteli taky?

28. 8. 2019
Tyto problémy nejčastěji řeší sexuologové: Máte je v posteli taky?
Máte kamarádku, se kterou si říkáte všechny intimnosti včetně těch sexuálních a poradíte si navzájem s každým problémem? Nebo jste spíš uzavřená a mluvit o sexu ve společnosti vám přijde nemyslitelné? Pokud vás trápí nějaký sexuální problém, mohl by vám pomoct sexuolog. S čím nejčastěji radí ostatním ženám?

Nejistota, že v posteli vlastně nevíte, co děláte

Ne každá žena je hned bohyní ložnice a vůbec žádná z nás není bez chybky hned na první dobrou. Spousta žen se trápí různými mindráky, mnohé ženy nejsou se sebou spokojené. To se samozřejmě může odrážet i v jejich sexualitě. Také špatný partner, který sráží sebevědomí, ničemu nepřidá. Spousta žen si tak myslí, že jsou v posteli nemožné, a přichází to řešit k odborníkům. Sexuálním dovednostem se člověk učí během života a bohužel se mnohdy inspiruje v pornografických filmech, které jsou velmi zkreslené. Vše je o zkušenostech, komunikaci a entuziasmu, který je v sexu rozhodně důležitý.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme