Tyto sexuální fantazie ponechte jen představám: Proč v reálném životě nefungují?

4 komentáře

Ole
22. května • 19:56

Paní Štěpánka má asi hodně nudný sexuální život.
Je mi Vás líto.

H
24. května • 7:51

@Ole: Ubožák není to nejhorší, co člověk může být. Mnohem horší je být na opačném konci a uvědomit si, že jsem frajer Putin, Stalin atp. Akorát, že subjektivně se ubožák asi většinou cítí mnohem hůř. To je daň za dobrotu. Ale pravej ubožák to nevzdá a unese to.

Sobík
22. května • 8:46

Jojo, je to bolest. Když potkám mladou dívku, bolí mně, že nejsem jako ona. Když slyším, její zvonivý hlásek, bolí mně, že takhle há jsem nikdy nemluvila, A když potkám tlustou matrónu, bolí mně, že jsem jako ona, a když potkám muže, bolímně, že ho nezajímám a když potkám kolegy v práci, bolí mně, že mně nepozdraví, a kolegyně, že se mnou nechtějí mluvit, nikdy se na mně nedívají, když něco říkají, všechno říkají jenom té, co sedí vedle mně. A když jsem s manželem, bolí mně, že už pro něho nejsem to co dřív, a když jsem se svojí matkou, bolí mně, že pro mně není to co byla dřív ona, a když pomyslím na svoje sourozence, bolí mně, že jsem pro ně nikdy neznamenala to, co oni znamenali pro mně. A trpce lituju času, kterej jsem tak hloupě promarnila u seriálů. A dětství svých dětí, které jsem promarnila taky, kvůli ničemu, a mládí a urásy, kterou jsem pronajímá nadváhou a už není cesty zpět. A hrozím se toho, co možná jsem. Někdo, kým by každej pohrdal, kdyby to o mně věděl. I moje děti by se ode mně odvrátili, a já bych jim to sama doporučila, ať to udělají, aby je nevyčlenili spolu se mnou. Bojím se, že není cesta.ale pořád doufám, že někde nějáká je.

Yarda
6. května 2023 • 8:09

Vodní hrátky
Onehdy jsem byl v lázních, čekal jsem až na mne přijde řada na vanovou koupel, sestřička se mi omluvila, že přede mnou vezme manželský pár aby na sebe nemuseli čekat (stejně jsem tam byl dřív než na mne měla přijít řada a nikam jsem nespěchal), tak jsem se "podivil", že tam mají i manželské vany.
:-D

Doporučujeme

Články odjinud