Tyto sukně letos budou in: Frčí džínové, asymetrické, květované i plisované

31. 3. 2021
Jaro konečně vystrčilo růžky, slunce začalo opravdu hřát a teploty na venkovních teploměrech vylétly nahoru. Jaro je tu, a i když hrozí ještě mírné ochlazení, je na čase začít přizpůsobovat šatník přívětivějšímu počasí, v němž budou hrát prim sukně. Jaké se budou nosit letos?

S tričkem i halenkou

Módní trendy letos velí mít ve svém šatníku hned čtyři typy sukní. Některé možná máte z let minulých, jiné bude nutné si pořídit. Již několikátou sezónu se na výsluní drží plisované sukně a ani letos se s nimi nemusíme loučit. Tato stálice se dá nosit od jara do podzimu a skvěle se kombinuje s teniskami, balerínkami, sandálky i šněrovacími botami. Slušet vám k ní bude obyčejné tričko, tílko i halenka v kombinaci s džínovou bundou, sakem či křivákem.

Ani květy nehodlají z módních trendů odejít a letos obzvlášť ulice rozkvetou pestrými barvami. V tomto případě se dá kombinovat trend plisovaných sukní s květy, s nimiž také bude ladit ležérní styl v podobě tenisek a obyčejných triček.

Z loňské sezóny se v módě udržely džínové sukně. Netroufnete-li si na mini, jděte opačným směrem. Letos totiž budou nejvíc in denimové sukně sahající až po kotníky. A na závěr devadesátkový trend, u kterého byste možná ani nečekala, že se vrátí, ale je to tak. Asymetrické sukně opět zahltily obchody. V kombinaci s rozparkem působí zatraceně sexy!

Inspirovat se můžete v naší galerii!

TIP NA VIDEO: Podívejte se na díl Štýlovečky, jak poznat svůj styl a to, co bude slušet vaší postavě?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend si naplánujte činorodou aktivitu a pohybujte se venku na čerstvém vzduchu. I přes všechny zákazy a doporučení si najdete plnohodnotný způsob strávení volna. Vyrazte třeba na…