U Madame Tussaud nejvíce olizují voskového Roberta Pattinsona

9. 7. 2010
U Madame Tussaud nejvíce olizují voskového Roberta Pattinsona
Voskové figuríny v londýnském muzeu Madame Tussauds jsou návštěvníky obdivovány nejen očima. Mnozí turisté překračují zákaz a své idoly a idolky líbají. A nezřídka nejen na tváře.

„Nejoblizovanější“ hvězdou posledního roku není David Beckham či Brad Pitt, ale hvězda hororu Stmívání (Twilight) Robert Pattinson.

„Tady u nás v londýnském muzeu Madame Tussauds je povrch tváří figurín často velmi poničený, takže musíme sochy s naším týmem často čistit.

Robert Pattinson je teď největším hitem, připojil se k výstavě teprve v březnu.

Roste také obliba Daniela Radcliffa, protože se blíží finále filmů o Harrym Potterovi a fanoušci začínají šílet,“ tvrdí mluvčí Liz Edwards.

Zatímco Robert je nejobdivovanější a nejlíbanější mužskou hvězdou. Mezi ženami si nejvíce polibků zasloužila Helen Mirren.

„Helen je hitem u mužů i žen, ačkoli nemá tolik otisků od rtěnky jako Daniel a Robert. Ale lidé ji hodně líbají na tvář,“ dodala Edwards.

ČTĚTE TAKÉ:
Naomi Campbell šokovala, je napůl plešatá

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Lidé kolem vás mají obrovský strach z covidu, ale vy se negativním myšlenkám bráníte. Nechcete jim podlehnout a oslabit tak své schopnosti. Ať už pracujete z domu anebo z pracovišti,…

Nejčtenější články

Doporučujeme