U zákazníků vyhrály kapesníky Helen Harper

20. 3. 2002
U zákazníků vyhrály kapesníky Helen Harper
Nový výrobek české společnosti ONTEX CZ získal prestižní ocenění "Výrobek roku 2002". Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 14. 3. 2002 v příjemné atmosféře Ster Century Multiplex ve Slovanském domě v Praze.

U zákazníků vyhrály kapesníky Helen Harper

Nový výrobek české společnosti ONTEX CZ získal prestižní ocenění "Výrobek roku 2002".

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže "Výrobek roku 2002" proběhlo 14. 3. 2002 v příjemné atmosféře Ster Century Multiplex ve Slovanském domě v Praze. Firma ONTEX CZ zde získala cenu za výrobek vlhčených kapesníků značky Helen Harper. O významu ocenění svědčí to, že kvalitu vítězného výrobku testovalo celkem 2000 vybraných domácností.

Na vlhčených kapesnících Helen Harper většina domácností vysoce hodnotila především poutavý obal a způsob uzavírání a otevírání během opakovaného použití. 
"Pro naše zákazníky jsme chtěli připravit to nejlepší. Na obal je aplikován praktický plastový uzávěr, který brání vysychání vlhčených kapesníků. Toto jednoduché řešení má za úkol plně nahradit plastový box a tím ušetřit peněženky spotřebitelek," dodává k výrobku Daniela Baklíková, odd. obchodu a marketingu firmy ONTEX CZ. Další změnou je jemná a příjemná vůně kapesníčků.

S kapesníky Helen Harper a dalšími kvalitními výrobky dámské a dětská hygieny firmy ONTEX CZ se můžete setkat v hypermarketech, supermarketech, maloobchodních prodejnách nezávislé sítě a v lékárnách po celé ČR.

Zdroj: ONTEX CZ

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Začátek týdne není nejšťastnější, protože se na vás začínají projevovat známky únavy a nemoci. Celý měsíc jste se snažili o nemožné a nyní vám docházejí síly. Musíte si skutečně odpočinout…

Nejčtenější články

Doporučujeme