6
Fotogalerie

Účesy pro rok 2019: Jaký střih bude v módě a kterou barvu byste měla zvolit?

Nový rok přináší také nové módní trendy, a to nejen v oblečení. Přemýšlíte-li o změně účesu a nevíte, co by se vám nejvíc líbilo, zkuste se inspirovat tipy pro letošní sezónu. Co se bude nosit v roce 2019?

Hladké mikádo

Devadesátá léta trochu připomíná mikádo, které se v různých obměnách vrátilo do módy už v předchozích letech. Tentokrát se můžete inspirovat u modelky Belly Hadid a vlasy nechat zastřižené do roviny těsně pod bradu s pěšinkou přesně uprostřed hlavy, aby rovné prameny lemovaly vaši tvář. Myslíte si, že by vám tento typ mikáda neslušel? Pak vězte dobrou zprávu: Nemusíte striktně dodržovat tuto délku, ale můžete si nechat vlasy zastřihnout tak, aby se vám účes hodil k vašemu obličeji. A přesto budete pořád trendy. 

profimedia-0375843983.jpg

Pokračování 2 / 6

Inspirace 60. léty

Krása Brigitte Bardot je věčná stejně jako její typický účes, který bude patřit k trendům v účesech v roce 2019. Inspirovala se jím například modelka Rosie Huntington- Whiteley. Pokud máte dlouhé vlasy, můžete ho vyzkoušet i vy. Nechte si pěšinku přesně uprostřed a řekněte kadeřníkovi, ať vám vytvoří delší prostříhanou ofinku. Zbylé kadeře nechte lehce zvlněné volně spadat dolů. Tento účes sluší snad každé ženě, a pokud budete chtít změnu, stačí ofinku sčesat ke straně a hned budete vypadat jinak.

profimedia-0362997895.jpg

Pokračování 3 / 6

Vrabčí hnízdo

Pokud máte krátké vlasy nebo uvažujete o radikální změně a chcete se zbavit dlouhé hřívy, nastal váš čas. Krátký sestřih á la Kate Hudson je totiž právě in! Ať už vlasy budete nosit spíše uhlazené nebo si troufnete na divočejší rozcuch, pořád budete trendy. Jde vlastně o dva účesy v jednom!

profimedia-0361198044.jpg

Pokračování 4 / 6

Vlnitý rozcuch

Líbí se vám účes zpěvačky Duy Lipy? Pak je nejvyšší čas si ho pořídit! Stačí vám délka vlasů kousek pod bradu, pěšinka hluboko ke straně a prameny lehce navlnit. Není to nic složitého a zvládnout by to měl každý kadeřník. Takový účes není náročný ani na údržbu, důležité je jen pravidelně zastřihovat konečky.

profimedia-0385458868.jpg

Pokračování 5 / 6

Ležérní sedmdesátky

Jakmile vás přestane bavit inspirace Brigitte Bardot a šedesátými lety, můžete přeskočit o dekádu dopředu a vyzkoušet si ležérnost let sedmdesátých jako modelka Alexa Chung. Prostříhaná ofinka rozdělená uprostřed je stále v kurzu, jen délka vlasů se mění. Tentokrát vám stačí vlasy po ramena zastřižené do roviny, které zlehka navlníte a můžete vyrazit.

profimedia-0343058089.jpg

Pokračování 6 / 6

Barvy pro rok 2019

A jaké jsou trendy v barvách pro letošní rok? Platinová až bílá blond jsou pryč, letos bude frčet tmavá blond, jakou má například zpěvačka Beyoncé (vpravo). Pokud nejste příznivkyní světlé hřívy, pak pro vás bude ideální odstín „dirty brown“ neboli špinavě hnědá. Jde o přírodně hnědou barvu prosvětlenou tónovanými prameny, stejně jako to nosí herečka Jessica Biel (uprostřed). Pro odvážnější se pak bude hodit korálová barva, kterou si oblíbila herečka Julia Roberts (vlevo).

vlasy.jpg

 

Doporučujeme

Články odjinud