Udělat si dobře můžete i bez partnera: Čím nahradit sex, když jste single?

24. 1. 2023
Jako téměř každá žena máte jistě i vy čas od času své potřeby, touhy i erotické sny. Co ale dělat, když dlouhodobě není po vašem boku partner nebo milenec, který by vás uspokojil? Pokud nejste vyznavačkou sexu na jednu noc, není třeba věšet hlavu. Potěšit se a ukojit své libido totiž zvládnete i sama.

Vychytané vibrátory

Jestli se řadíte mezi ženy, které si život bez sexu nedokážou představit, je pro vás nejsnadnějším řešením nákup vychytané erotické pomůcky. K sehnání jsou nápadně realistické hračky, které vám dopřejí stejné pocity jako při průniku penisu. Vibrátory jsou ve výrobě přizpůsobovány těm nejnáročnějším zákaznicím — mívají vystouplé žíly, předkožku i tvarovaný žalud, který ve vás vyvolá stejnou potěchu jako mužská chlouba. Vybírat navíc můžete ze široké škály barev od tělové přes růžovou, či fialovou, až po černou.

Které potraviny zvyšují chuť na sex? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv činnosti, vždy budete optimisticky naladění. Díky tomu navodíte příjemnou atmosféru na pracovišti a kolegové vás za to budou na rukou nosit. Nikdo se nebude…