Udělat si dobře můžete i bez partnera: Čím nahradit sex, když jste single?

Udělat si dobře můžete i bez partnera: Čím nahradit sex, když jste single?

Jako téměř každá žena máte jistě i vy čas od času své potřeby, touhy i erotické sny. Co ale dělat, když dlouhodobě není po vašem boku partner nebo milenec, který by vás uspokojil? Pokud nejste vyznavačkou sexu na jednu noc, není třeba věšet hlavu. Potěšit se a ukojit své libido totiž zvládnete i sama.

Vychytané vibrátory

Jestli se řadíte mezi ženy, které si život bez sexu nedokážou představit, je pro vás nejsnadnějším řešením nákup vychytané erotické pomůcky. K sehnání jsou nápadně realistické hračky, které vám dopřejí stejné pocity jako při průniku penisu. Vibrátory jsou ve výrobě přizpůsobovány těm nejnáročnějším zákaznicím — mívají vystouplé žíly, předkožku i tvarovaný žalud, který ve vás vyvolá stejnou potěchu jako mužská chlouba. Vybírat navíc můžete ze široké škály barev od tělové přes růžovou, či fialovou, až po černou.

Které potraviny zvyšují chuť na sex? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Venušiny kuličky zároveň posilují pánevní dno

Chcete spojit příjemné s užitečným? Jestli jste zrovna bez partnera, máte konečně čas posilovat. Pořiďte si Venušiny kuličky pro posílení pánevního dna a cestu na vrchol blaha. Jejich použití vám pomůže od časté bolesti beder i v boji s inkontinencí, nemluvě o tom, že jde o příjemný zážitek. Použití je jednoduché.

Jde o dvě spojené kuličky, které mají uvnitř sebe závaží. Umisťují se dovnitř vagíny, kde je pomocí svalů musíte udržet. Vybírat můžete různé velikosti a materiály tak, aby vám jejich použití bylo co nejvíc příjemné. Obecně platí, že se začíná s nošením těch s nejmenší vahou, naopak nejtěžší kuličky o hmotnosti sto až dvě stě gramů jsou určené pro zkušenější ženy.

Pokračování 3 / 5

Šikovné kalhotky

Jestli vás už klasické erotické hračky nudí, pořiďte si vibrační kalhotky na dálkové ovládání. Ke hře přitom druhou polovičku nepotřebujete. Uvolněte se, zapalte svíčky a udělejte si romantický večer u sklenky vína sama pro sebe. Ovladačem si pak sama nastavte tempo integrovaného vibrátoru, který vám díky ovladači s několika možnostmi ovládání umožní lépe poznat, jaké tempo máte vlastně ráda. Na výběr máte z mnoha luxusních provedení, včetně elegantního krajkového prádla. Kalhotky se vám budou hodit i později ke společným hrátkám, až se ve vašem životě objeví váš vyvolený. A pokud jste dobrodružnější povahy, můžete se v kalhotkách s ovladačem v kabelce vydat i do společnosti.

Pokračování 4 / 5

Jóga vám pomůže s nahromaděným chtíčem

Dalším způsobem, jak uvolnit nahromaděný chtíč, je cvičení jógy. Uvolňující relaxační cvičení vás zbaví nahromaděné sexuální energie a zklidní myšlenky. Existují jógové pozice (asány), které vám přímo s tímto problémem pomohou. Uvolňují napětí v pánevním dně, a zároveň ho posilují. Existují ale i pozice, jež chtíč naopak zvyšují. Pro ženy po čtyřicítce je ideální hormonální jóga, která vyrovnává nerovnováhu hormonů a pomáhá docílit zdravé sexuality.

Pokračování 5 / 5

Vrchol blaha i bez sexu

Jestli zrovna nemáte náladu na sexuální hrátky sama se sebou, můžete chtíč vyměnit za jinou aktivitu bez společnosti protějšku. Známým faktem je, že hormony štěstí se v těle uvolňují třeba při sportu. Když vás přepadne touha, jděte si zacvičit nebo zaběhat, budete se cítit lépe. Známé jsou i potěšující účinky čokolády — zejména hořká dokáže podle vědců vyvolat pocit blaha. Pokud vás sport ani sladké nebere, dopřejte si wellness s několika procedurami najednou. Nevynechejte masáž ani vířivku. Celá se uvolníte, zregenerujete tělo, takže zaženete chmury a pocity osamělosti.

Doporučujeme

Články odjinud