Úklid již není Vaší starostí!

10. 10. 2011
Úklid již není Vaší starostí!
Chtěli byste se vracet z práce do uklizeného bytu? V tom případě vsaďte na robotické vysavače, které budou uklízet za Vás. Vy tak můžete odpočívat nebo třeba cestovat. A když cestovat, tak stylově s luxusními kufry, které můžete nyní získat jako dárek k robotickým vysavačům Ecovacs.

Značka Ecovacs neustále pracuje na výzkumu a vývoji svých výrobků a důkazem je více než 30 milionů spokojených zákazníků po celém světě. Nyní přináší na český trh novinku v podobě robotického vysavače nejvyšší kvality - Deepoo D76. S ním bude úklid ještě jednodušší.

Dva v jednom

Tento vysavač je výjimečný oproti svým robotickým kolegům svou speciální nabíjecí stanicí. Do ní je zasazen ruční vysavač, který zcela bezprašně vysaje a vyčistí obsah zásobníku na nečistoty z robotického vysavače. Výrazně se tím zjednoduší vysypávání nečistot z robotického vysavače. Navíc ruční vysavač se dá využít také samostatně. Jednoduše vyjmete ruční vysavač, připojíte ohebnou hadici a můžete vysávat prostory nedostupné pro robotický vysavač. Příslušenství, které je součástí balení nabízí také teleskopickou trubici, kartáčovou, polštářovou a štěrbinovou hubici. Také hubici na prach a velmi praktický pás k zavěšení na rameno. Podlahový robotický vysavač nabízí komfortní vysávání na hladkých podlahách, rotační kartáč zvyšuje účinnost vysávání na kobercích. Ecovacs D76 si dobře poradí i se zvířecími chlupy. Díky velkému zásobníku na nečistoty oceníte téměř bezúdržbový úklid podlah.

Nejvyšší model obsahuje 45 bezpečnostních senzorů, zajistí plynulý pohyb po podlaze, zabrání pádu ze schodů a narážení do překážek. Senzory rozpoznají blížící se překážku, vysavač přibrzdí a vyhodnotí změnu trasy. Vybírat můžete ze 4 režimů úklidu. Pro běžný úklid je určen mód automatický, který místnost vysává více směry tak, aby byla důkladně čistá. Pokud vysavač narazí na více nečistot na jednom místě, sám zahájí intenzivní úklid, začne se pohybovat do spirály tak, aby mu nic neuniklo. Režim podél stěn je určen pro vysávání těsně u stěny, případně nábytku. Lokální úklid je doporučen, pokud se v domácnosti vyskytne větší množství nečistot, tak dát vysavač na místo, zapnout lokální úklid a vysavač bude intenzivně vysávat do vybití.

Ecovacs D76 nejen kvalitně vysává, ale udržuje v čistotě i prostředí domova. Na povrch vysavače je nanesena vrstva nanočástic stříbra s kladným elektrickým nábojem Ag+. Stříbro proniká do bakterií a jejich buňky se rozpadají. Mikroorganismus ztratí možnost růst, rozmnožovat se a následně umírá.

Pro vymezení prostoru, kde chcete, aby vysavač nevysával, doporučujeme využít magnetické pásky. Bez nutnosti zapínání a doplňování baterií stačí magnetickou pásku nalepit na podlahu a ta zajistí díky magnetickému poli, které je kolem ní, aby zde vysavač nevjel. Může být použita na hladké podlahy nebo ji lze umístit i pod koberec.Podobnou službu Vám zajistí i magnetická zeď, která dočasně vymezuje prostor, kde nechcete, aby robot uklízel.

Mluví a tančí

Robotický vysavač Ecovacs D76 umí mluvit a tančit. V šestém programu „DEMO“, komentuje svou práci, informuje o překážkách a změnách režimu úklidu. Například v okamžiku, kdy narazí na více nečistot, toto ohlásí a změní režim úklidu na intenzivní. Po intenzivním úklidu se sám vrací zpět do automatického režimu. Vysavač D76 dokáže nejenom za Vás pracovat, ale umí Vás i pobavit. Tancuje po podlaze v rytmu hudby, která je na paměťové kartě.

Kde vysaje, tam vyhraje

Robotický vysavač Ecovacs D76 získal také významné ocenění v soutěži vyhlášené na veletrhu Idealny Dom i Wnetrze, konaném 15-17.9.2011 v hlavním polském městě Varšava. V kategorii o nejvíce inovativní produkt nabízený na polském trhu se utkala silná konkurence výrobků z nejrůznějších segmentů, které se týkají domova a zahrady.

Ecovacs D76 byl oceněn díky své technické vyspělosti, zajímavému designu a praktickém využití v domácnosti. Robotické vysavače tak získávají své nezastupitelné místo v budoucnosti úklidu našich domů i bytů.

Udělejte si radost hned dvakrát!

Od října do konce roku 2011 Vám Ecovacs udělá radost hned dvakrát. Nejen, že bude za Vás uklízet, ale ve speciální nabídce získáte také dárek v podobě designového setu dámských cestovních zavazadel . Tyto trendové kufříky získá každý zákazník, který si koupí vysavač Ecovacs Deepoo - modely D76, D73 a D58.

Více informací získáte na www.ecovacs.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dneska si rozhodně přispěte, ranní vstávání vám beztak nedělá dobře. Dopolední lenošení propojte povídání s dětmi a partnerem. Vůbec do ničeho se nenuťte, jen byste si zkazili den. Na…