Ulice nabírá na obrátkách: Otazníky kolem Ivina těhotenství, zemětřesení kvůli Soně i tajné randění Karly a Máry

Ulice nabírá na obrátkách: Otazníky kolem Ivina těhotenství, zemětřesení kvůli Soně i tajné randění Karly a Máry

Jarní část devatenácté sezóny seriálu Ulice odstartovala již na Nový rok humorným i dramatickým vstupem do prvního dne roku 2024. Hned od začátku ledna jsou děje v jednotlivých příbězích hodně nabité a postupně začnou nabírat ještě více na obrátkách...

Jiřímu Hermanovi (Jan Holík) se trochu proti jeho vůli vrátí do života po dvaceti letech otec (Marek Vašut), jenž má o synově kariéře i jeho budoucnosti s Gábinou (Aneta Krejčíková) své představy. Na realitu všedních dní narazí Blanka (Linda Rybová) s Evženem (Martin Finger). Zase bude ve hře jeho minulost s Hanou (Adéla Gondíková), k tomu se přidá i Hanina komplikovaná přítomnost. Evženovy nemocné exmanželky se shodou náhod ujme Vanda (Kristýna Hrušínská), která se dá znovu dohromady s Luďkem (Vasil Fridrich), ovšem podle jeho pravidel. Evženův boj se závislostí na alkoholu navíc získá další rozměr, který ovlivní i jeho vztahy.

Pořádné zemětřesení nastane na gymnáziu, kde si Magda (Veronika Čermák Macková) a Soňa (Lucie Vondráčková) začnou vyřizovat své účty. Stranou nezůstane ani Prokop (Ondřej Studénka) nebo Irena Landová (Kateřina Holánová).

Nečekané těhotenství postavilo Ivu (Hana Baroňová) a Vítka (Filip Čapka) před těžké dilema. Zvládli by ještě jedno dítě? Přestože už odpověď padla, osud je ještě několikrát překvapí.

Karla (Markéta Stehlíková) a Mára (Kryštof Rímský) spolu začnou tajně randit, což se neobejde bez legračních trapasů. Znamená to tedy, že se k sobě vracejí, nebo bude zase všechno jinak? Již brzy totiž dojde na prozrazení jejich tajemství.

U Nyklových se budou i nadále řešit dozvuky divoké silvestrovské párty Martiny (Natálie Holíková), Venduly (Anežka Rusevová) a Áji (Barbora Mudrová). Napilno budou mít rovněž Lumír (Václav Svoboda) s Kateřinou (Martina Randová) kvůli svérázné Vilmě Nyklové (Jaroslava Obermaierová), jež se stane fantomem internetu a sociálních sítí. 

U Knoblochových se bude fandit lásce i podnikat ve velkém stylu. Miloš (Jiří Štrébl) a Eva (Vanda Hybnerová) se do toho znovu pořádně obují, což zapříčiní spoustu vtipných situací. A František (Matyáš Valenta)? U toho to po delší době opět zajiskří...

Doporučujeme

Články odjinud