Ulice: Tragická smrt jedné z klíčových postav! Kdo zemře při nehodě?

27. 4. 2018
Už příští týden do děje seriálu Ulice naposledy promluví jedna z klíčových postav. A tahle smrt naplní rčení o božích mlýnech. Přijde si totiž pro aktuálně největšího prevíta seriálu, Roberta Bláhu, seriálového manžela Adriany.

O psychicky náročném natáčení scény, v níž se coby Adriana Bláhová o smrti svého manžela dozvídá, se herečka Šárka Vaculíková rozpovídala. „Bylo to těžký. Připravit se na to dá tím způsobem, že se snažíš co nejvíc si představit, že se to děje tobě,“ vypráví v pořadu kolegovi Vaškovi Matějovskému ještě se slzami v očích. Celý díl mohou diváci vidět už nyní na portálu Nova Plus.

Adriana to měla s Robertem pěkně těžké. Podívejte se na video v úvodu článku.

Smrt Roberta Bláhy přijde nečekaně. Jeho život totiž vyhasne v autě po zběsilé jízdě a smrtícím nárazu. Z Ulice tak zmizí nejzápornější role současnosti. Na ty je jeho představitel Vuk Čelebić zvyklý. „Já pořád hraju záporné role, i v divadle a dělám to rád. Tohle je ale asi největší svině, kterou jsem kdy hrál, a to jsem dělal i Jaga v Othellovi,“ přiznává Vuk Čelebić.

„Robert je proutník, to je pro mě protiúkol, osobní zkušenost s tím nemám, ale současně nemám problém to zahrát,“ dodal s tím, že v Ulici získal mnoho cenných zkušeností. „Poznal jsem tady mnoho skvělých lidí, od kterých jsem se mohl učit a kteří mi v mnohém pomohli,“ přiznává Čelebić s tím, že natáčení Ulice mu bude chybět. „Nemá smysl ale truchlit. Ta role měla tak zajímavý průběh, že zanechá stopu,“ věří Čelebić a nemýlí se. Bláhův náhlý skon odstartuje sled dalších dramatických událostí v Ulici.

Kdo je Robert Bláha?

Postava Roberta Bláhy se v Ulici objevila poprvé vloni v únoru, kdy se přišel ucházet o pozici tiskového mluvčího starostky Světlany Nyklové (Tereza Bebarová). Světlaně se líbil a svým suverénním projevem si ji získal. V tu chvíli neměla ani tušení, jakého hada si bude hřát na prsou a že ji do roka přivede za mříže. Postupně si získával srdce mnohých žen Ulice. Zamotal hlavu Vendule Maříkové (Anežka Rusevová), jejímž prostřednictvím se chtěl vetřít do přízně Světlaniny rodiny, vášní pro něj vzplanula i sekretářka Denisa Mastná (Stanislava Jachnická), která s ním udržovala milenecký poměr na půdě radnice.

Největším úlovkem pro něj ale jednoznačně byla Adriana Pešková, kterou vmanipuloval nejen do sňatku, ale také do prodeje bytů v domě, který dostala od dědy Peška (Rudolf Hrušínský). Věrný jí být ale nedokázal, podváděl ji nejprve s Denisou, později s mladou a krásnou Ájou (Barbora Mudrová). Teď ale spadla klec! Už dnes Adriana jeho nevěry prokoukne.

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Někdo z kolegů vám nepřeje úspěch a může vyvolat dojem, že se ženete za penězi a jdete doslova přes mrtvoly. Dávejte si pozor na fámy a klepy na pracovišti. Na sto procent se nálada ke…

Nejčtenější články

Doporučujeme