Ultrazvuková špachtle na obličej: K čemu přístroj slouží a pro koho se hodí?

Ultrazvuková špachtle na obličej: K čemu přístroj slouží a pro koho se hodí?

Mít krásnou a bezchybnou pleť navzdory přibývajícímu věku je snem mnoha žen. Naštěstí řada ošetření, za která jste ještě nedávno musela draze platit v beauty salonech, začíná být dostupná i pro domácí použití. Patří mezi ně například i ultrazvuková špachtle. Na co je vhodná a jak ji používat?

Co je ultrazvuková špachtle?

Přístroj je malý, takže v koupelně nebo v zavazadle zabere jen málo místa. Jeho funkce se odvíjí od vysokofrekvenčních vibrací a dokáže vyprodukovat až 25 tisíc pulzů za vteřinu. Takový výkon už má na pokožku opravdu viditelný vliv, protože toto jemné pulsování intenzivně masíruje pleť.

Jak omladit obličej cvičením? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

K čemu slouží?

Ultrazvuková špachtle dokáže z pokožky odstranit nejen nečistoty, ale i odumřelé buňky a maz. Není to však její jediná schopnost, krom toho navíc umí zvýšit účinek sér i ostatních produktů, které na pleť používáte. Špachtle zároveň působí i jako peeling a k tomu všemu podporuje prokrvení pokožky, ozdravuje ji a projasňuje.

Pokračování 3 / 5

Jak fungují jednotlivé režimy?

Ultrazvuková špachtle má několik režimů. Ten čistící dokáže odstranit odumřelé buňky i kožní maz a pomocí pozitivních iontů krásně vyčistí póry, zatímco modré světlo brání množení bakterií. Dalším režimem je zapracování krémů, kdy přístroj vibruje a vysílá červené světlo podporující krevní oběh a zároveň vstřebávání důležitých složek z kosmetických produktů. Výsledkem je jemná, rozjasněná a pružná pokožka. A toužíte li po zpevnění a vyhlazení pleti, je tu pro vás režim omlazení.

Pokračování 4 / 5

Jak ji používat?

Základem pro použití ultrazvukové špachtle je dokonale vyčištěná pleť. Každá strana špachtle slouží k jinému účelu – jedna k zapracování kosmetického produktu, druhá k čištění pleti. Než začnete špachtli používat, je nutné pokožku nejdříve navlhčit vodou, nebo použít změkčovač pleti, který ji připraví na další kroky. Špachtli používejte směrem od kraje obličeje doprostřed a dbejte na to, aby pleť byla stále vlhká. Po každém použití nezapomeňte špachtli pořádně očistit.

Pokračování 5 / 5

Na jaké typy pleti se hodí?

Ať už máte jakýkoliv typ pleti, nemusíte se bát špachtli používat, protože se hodí opravdu pro každou pokožku. Funguje i na opravdu citlivou pleť, jen si dejte pozor a špachtli používejte opatrně a jemně. Pokud byste tlačila, můžete si kůži poranit a způsobit si jizvy. Ne všichni ale mohou špachtli používat. Trpíte-li onemocněním štítné žlázy,epilepsií, jste těhotná, patříte mezi onkologické pacienty nebo máte kardiostimulátor, používání ultrazvukové špachtle se raději vyhněte.


Nejoblíbenější ultrazvukové špachtle

ETA Fenité 5353 90000 ETA Fenité 5353 90000
nabízí 25 obchodů za ceny od 1 150 Kč
Porovnat ceny
Concept PO2030 Perfect Skin Concept PO2030 Perfect Skin
nabízí 36 obchodů za ceny od 789 Kč
Porovnat ceny
Concept PO2060 Concept PO2060
nabízí 32 obchodů za ceny od 1 589 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené přístroje na čištění pleti


Doporučujeme

Články odjinud