Uma Thurmanová svoji roli ve filmu Kill Bill oplakala

14. 10. 2003
Uma Thurmanová svoji roli ve filmu Kill Bill oplakala
Právě v českých kinech premiérově uváděný snímek Kill Bill stál jeho hlavní představitelku dlouhé dny zoufalství a beznaděje. Hollywoodská filmová hvězda Uma Thurmanová se totiž do poslední chvíle rozhodovala, zda dá přednost svému novorozenému dítěti nebo kývne na nabídku režiséra Quentina Tarantina a pustí se poprvé od roku 2000 do natáčení filmu.

"První týden jsem večer co večer končila s brekem ve vaně a přiznám se, že jsem měla tak šílené stavy, že mě slzy dostávaly do kolen," prozradila Uma. Třiatřicetiletou herečku psychicky sklátil nepovedený vztah s manželem Ethanem Hawkeem, s nímž má druhé dítě.

"Netušila jsem, že pro mě bude mateřství tentokrát tak těžké. Kojila jsem a usínala a probouzela se neuvěřitelně unavená, protože jsem byla prakticky celé noci kvůli malému Roanovi vzhůru. Byla jsem z toho všeho naprosto zničená a vyčerpaná. Nevěřila jsem, že mě mohou problémy ve vztahu natolik vyčerpat. Nikdy předtím jsem se tak špatně necítila," svěřila se Thurmanová a dodala, že se snažila před svými problémy za každou cenu uchránit syna.

Herečka soudí, že před zhroucením ji zřejmě nakonec zachránila práce. "Nechtěla jsem Roana tak brzy opustit a nechat napospas chůvám. Nakonec jsem ale nabídku přijala. Byla to pro mě šance, jak se odpoutat od Ethana, a začít s mým malým sluníčkem nový život. Natáčení mě dobilo neuvěřitelnou energií," uvedla hvězda filmu Pulp Fiction. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Všechno jde podle plánu a za to jste rádi. Také v práci jste mnohem více aktivnější a strhujete na sebe pozornost. Připravte se na to, že dostanete prima šanci. Na sto procent byste se ji…

Nejčtenější články

Doporučujeme