Umíte plně zúročit své mateřské schopnosti?

26. 3. 2018 Reklama
Být máma dá občas pořádně zabrat. Vlastně se dá říct, že je to zaměstnání na celý život. Pokud bychom tuto roli měli přirovnat k nějaké pracovní pozici, byla by to vysoká manažerská funkce. Sice s velkou mírou zodpovědnosti, bohužel ale v daném případě s nízkým finančním ohodnocením. Chtěla byste to mít jinak?

Mateřský multitasking

Manažerka Máma dokonale ovládá funkce jako plánování, organizování, vedení členů domácnosti a všech jejich aktivit. Má bravurní komunikační a vyjednávací schopnosti (vyřeší spor, kdo rozbil vázu po babičce) a v neposlední řadě umí bleskově přijít s řešením problému (chtěla jsem udělat rajskou, ale došla rajčata? Nevadí, použiju protlak). Logicky by měla být odměněna minimálně kopou zlata a medailí za statečnost. Jenže, jak všichni víme, realita bývá jiná. Zúročte proto své schopnosti tam, kde to náležitě ocení.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Parťák jako vy

Vaší kanceláří je, s největší pravděpodobností, kuchyně. Což je v pořádku, protože teplo domova plápolá právě tady. Začíná zde ranní a končí večerní špička a vznikají kulinární díla hodna michelinské hvězdy. Sledujete aktuální gastronomické trendy, novinky a styly? Tak to určitě znáte Thermomix®. Jde o multifunkční kuchyňský přístroj, který zastane práci až 12 samostatných spotřebičů. Zjednodušeně řečeno, zvládá to, co vy: zorganizovat a zefektivnit práci. Výčet jeho funkcí zahrnuje vážení, míchání, sekání, mletí, hnětení, mixování, přípravu v páře, vaření, šlehání, ohřev na určenou teplotu, promíchávání i emulgaci.

Paní svého času

„Jednou jsem mezi čekáním, až skončí děti na kroužcích, vzala Thermomix® ke své kamarádce. Upekly jsme si bagetu, připravily pomazánku, polévku a omáčku s masovými knedlíčky. Thermomix® ji tak nadchl, že si ho hned druhý den koupila.“ Paní Zuzana na to šla od lesa. Když má ve svém rozvrhu volno, a děti jsou třeba ve škole, ukáže Thermomix® i jiným lidem. Záleží jenom na ni, kdy a kam pojede. Je totiž svou vlastní paní a je za to náležitě oceněna.

Klepněte pro větší obrázek

Na stejné vlně

Kdo se může pochlubit, že si sám vybírá své zákazníky a kolegy? Díky Thermomixu® budete neustále obklopena lidmi, kteří mají rádi stejné věci, jako vy. Milují dobré jídlo, společnost a doslova hltají novinky na gastronomickém poli. Moc dobře také ví, že funkčně vybavená kuchyně ještě neznamená mít dvacet spotřebičů. Stačí jeden, opravdu kvalitní, který zvládne připravit lahodné smoothie, krémovou polévku, ale třeba i dokonalou rajskou omáčku s domácím knedlíkem. Chcete si také vydělávat tím, co vás baví? Přidejte se k nám.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, víkendové radovánky se ponesou v duchu pohody a skvělé zábavy. Musíte však skloubit své koníčky a spotřebami rodiny. Není možné se přestat starat a zanedbávat své povinnosti.…