Uprchlá krajta vlezla chlapečkovi do postýlky

12. 7. 2012
Uprchlá krajta vlezla chlapečkovi do postýlky
Roční William Winans z amerického státu Illinois se zotavuje poté, co se do jeho postýlky připlazila uprchlá krajta královská, ovinula se mu kolem nohy a kousla ho.

Devin Winans, Williamův otec, šel do chlapcova pokojíku, když slyšel, jak se miminko neklidně převaluje. Sáhl do postýlky a ucítil něco slizkého.

"Hned jsem rozsvítil a uviděl hada, krajtu královskou, jak je obtočená kolem jeho nohy, škrtí ji a snaží se ji sníst," řekl Devin Williams reportérům stanice ABC News.

Vyděšený otec hada ze synka sundal a mimino převezl do nemocnice. Tam byl malý William ošetřen kvůli kousnutí na noze. Uprchlá krajta patřila nájemkyni vedlejšího bytu Shelby Guyetteové (23). Ta dostala pokutu za to, že své terárium dostatečně nezabezpečila.

Tento příběh skončil dobře, ale ne všechny případy, kdy had uteče a napadne dítě, mají šťastný konec. Například před dvěma lety došlo (rovněž v USA) k tomu, že krajta barmská, která utekla ze svého terária, zaškrtila dvouletou holčičku.

ČTĚTE TAKÉ:
Pattinson a Stewartová možná v tichosti chystají svatbu

ČTĚTE TAKÉ:
Chci velká prsa aneb Kam až lze zajít

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozjezd týdne pro vás bude spanilý a bezproblémový. Navíc je magický úplněk, který vybízí k volnočasovým aktivitám. A dokonce si oblíbíte nového koníčka. Oddejte se svým fantaziím a…

Nejčtenější články

Doporučujeme