Komentáře k článku zpět na článek

Laura 13. 9. 2006 | 14:05

Ta paní je úplně normální.Své děti miluje,copak je něco špatného na tom že touží po holčičče?Chtěla bych vidět tebe jak by jsi mluvila,kdyby jsi měla doma třeba čtyři kluky.Když se bavím s nastávajícíma mamkama tak většinou každá z nich říká že si přeje bud holku nebo kluka.Za to nemusíš hned nikoho odsuzovat!!!

iveta 15. 9. 2003 | 10:26

Myslím ,že kdo má více dětí stejného pohlaví a touží také po druhém,měl by mít možnost volby!V žádném případě to neznamená,že by dosavadní děti neměl rád!Ráda bych taky znala numerologa,který by mi spočítal vhodný termín početí,protože sama mám taky 3 děti stejného pohlaví.

11. 4. 2003 | 12:12

Myslím, že v odůvodnělých případech je výběr pohlaví správný. Známí nemohou mít z genetických důvodu holčičku a tak proč se trápit potrty (samovolnými či indikovanými lékaři). Jinak si ale myslím, že je jedno jestli máme holčičku nebo chlapečka. Každé má sice své, ale vždy máme své děti rádi.

Yvone 11. 3. 2003 | 11:37

Můj vzdálený příbuzný počítá pomocí numerologie, ve kterém období se má pár snažit počít, aby měl holčičku nebo kluka. Dělá to zadarmo, jen pro známé, a v případech, které já znám, mu to zatím pokaždé vyšlo. Nejsem tak dlouho na světě, abych znala všechny jeho vypočítané děti, počítá to už opravdu dlouho. Že by náhoda? Těžko říct, ale možná si taky druhé dítě necháme spočítat, chtěli bychom mít obojí. :O)

Kučka 9. 3. 2003 | 19:14

Vždyť je to naprostá pitomost! Jaká léčba? Pohlaví dítěte přece ovlivňuje pouze a jedině otec. Respektive, ta jediná spermie. Vůle nebo nějaká "léčba" na to nemá vliv. Dobrá kachna...

zanda 6. 3. 2003 | 19:41
Pavlína 6. 3. 2003 | 14:27

Ta paní nemůže být normální, když si neváží svých 4 zdravých dětí.. Co by jiný za to dal, kdyby mohl mít čtyři děti... jistě spousta z vás ví, o čam mluvím...

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě dneska jste plni energie a slovo únava není ve vašem slovníku. Také v práci se vám daří prosadit…

Nejčtenější články

Doporučujeme