Už brzy si pochutnáme na čokoládové vodě

27. 8. 2002
Už brzy si pochutnáme na čokoládové vodě
Skotská společnost Makers Strathmore Water se rozhodla přijít na trh s opravdu zvláštním produktem. Chystá se totiž začít vyrábět vodu s příchutí čokolády!

Už brzy si pochutnáme na čokoládové vodě

Skotská společnost Makers Strathmore Water se rozhodla přijít na trh s opravdu zvláštním produktem. Chystá se totiž začít vyrábět vodu s příchutí čokolády! H2Cocoa, jak se nový výrobek jmenuje, je průhledný jako klasické limonády a chutná naprosto stejně jako ochucené mléko. Především ale obsahuje daleko méně kalorií, což je ostatně důvod, proč ho firma začala vyrábět.

Klepněte pro větší obrázek Jak očekávají zástupci Makers Strathmore Water, hlavními konzumenty nového produktu by měly být především děti. �Chceme jim nabídnout daleko zdravější alternativu k nepříliš vhodným, často velmi přeslazeným mléčným výrobkům, které si získávají v Evropě stále větší oblibu,� prozradil marketing manager Simon Messent.
Messent si také myslí, že voda s příchutí čokolády přiměje děti k tomu, aby během dne pily více tekutin. �Jsem přesvědčen, že děti raději sáhnou po chutnějším ochuceném mléce než po další přeslazené limonádě. Ta jim totiž do těla nedodá téměř žádnou vodu, které by měly vypít v letních měsících i několik litrů denně. Věříme, že si děti náš nápoj oblíbí a rodiče nebudou muset mít strach, že je jejich dítě dehydratované,� vysvětluje Messent.
H2Cocoa se už začala zkušebně vyrábět a je jen otázkou několika málo týdnů, kdy se objeví na evropském trhu s potravinami. Půllitrová láhev čokoládového nápoje má obsahovat pouhých pět kalorií!

zdroj: Plus
foto: Ilustrační

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po celý týden se budete pyšnit skvělou odolností organismu, což je báječný odrazový můstek pro řešení náročných úkolů. A věřte, že jich budete mít požehnaně. Dodávejte si energii a sílu.…

Nejčtenější články

Doporučujeme