Už jste slyšela o análním orgasmu? Je opravdu reálný? A jak ho docílit? | iStock

iStock

Už jste slyšela o análním orgasmu? Je opravdu reálný? A jak ho docílit?

Anální sex přestává být v poslední době tabu a stále více je tématem mnoha diskuzí. Muži po něm touží kvůli pevnějšímu sevření než ve vagíně, ženy se ho bojí kvůli bolesti. Pokud stále váháte, zda do toho jít, možná vás přesvědčí fakt, že existuje anální orgasmus. Jak ho zažít?

O co jde?

Orgasmus je vlastně takové náhlé uvolnění sexuálního napětí. Orgasmy existují různé, anální orgasmus k nim rozhodně patří. Dosáhnout ho můžete tím, že budete dráždit místa v konečníku bohatá na nervová zakončení. Mezi vaginou a konečníkem je stěna, která propojuje tato citlivá místa, a klitoris, jak vám je jistě známo, není jen tím malým vnějším výběžkem. Jeho ramena sahají mnohem dál do břišní stěny až k místům, jež mohou být stimulována i análně. Vše je zkrátka krásně propojeno. Během análního styku tak dochází k dráždění přední vaginální stěny, která se nachází hned pod močovým měchýřem, hlouběji a blíž k děložnímu hrdlu. Této oblasti se říká poševní klenba neboli bod A a při orgasmu je cítit jako kontrakce ve vlnách.

Jak si vybrat anální pomůcky? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Jak se na anální sex připravit?

Jestliže nemáte s análním sexem žádné zkušenosti, je dobré nepodcenit přípravu nebo spíš jakousi rozcvičku. Můžete se připravit i sama, než do hry přizvete partnera. Začněte tím, že budete sama sebe dráždit, a jakmile pocítíte vzrušení, přesunete své prsty k řitnímu otvoru. Ze začátku stačí kolem něj jemně kroužit a zkusit zasunout jeden prst. Nezapomeňte si předtím odstříhat nehty, ať si nezpůsobíte zranění! Jakmile si na tento pocit zvyknete, můžete zkusit víc prstů najednou nebo vzít na pomoc dildo či vibrátor. Jakmile si zvyknete na fakt, že vám do konečníku vniká cizí předmět, můžete anální hrátky rozpoutat i s partnerem.

Pokračování 3 / 5

Jak najít to správné místo?

Při hledání místa v konečníku, které způsobí ty správné pocity, se dá postupovat jako při pátrání po bodu G ve vagíně. Abyste našla to správné místo, zkuste tlačit směrem k pupíku, a to prstem, dildem nebo penisem. Prudké přirážení se příliš nedoporučuje, vhodnější je vyvinout tlak na hledané místo.

Pokračování 4 / 5

Čeho se držet?

Jestliže máte nějaký zaručený postup, jak dosahovat orgasmu, zkrátka něco, co vás zaručeně dovede k vyvrcholení, pak v tom pokračujte i při zkoušení análního sexu. Ať už je to oblíbená poloha nebo stimulace klitorisu, dělejte vše tak, jak to máte ráda, zatímco váš partner bude místo do vaginy vnikat do řitního otvoru. Pomůže vám to k uvolnění.

Pokračování 5 / 5

A co lubrikant?

Zejména u análního sexu je lubrikant velkým pomocníkem, protože usnadňuje proniknutí, které může být nepříjemné až bolestivé, alespoň ze začátku. Z důvodu bolesti se občas doporučuje použít znecitlivující lubrikační gel, v tomto případě však není ideální. Pokud totiž opravdu chcete prožít anální orgasmus, není znecitlivění to, co zrovna potřebujete. Gel tedy použijte jen klasický lubrikační, protože i právě zmíněná bolest vás může varovat, že něco není v pořádku a měla byste přestat.

Doporučujeme

Články odjinud