Už jste slyšela o análním orgasmu? Je opravdu reálný? A jak ho docílit?

7. 4. 2021
Už jste slyšela o análním orgasmu? Je opravdu reálný? A jak ho docílit? | iStock
Anální sex přestává být v poslední době tabu a stále více je tématem mnoha diskuzí. Muži po něm touží kvůli pevnějšímu sevření než ve vagíně, ženy se ho bojí kvůli bolesti. Pokud stále váháte, zda do toho jít, možná vás přesvědčí fakt, že existuje anální orgasmus. Jak ho zažít?

O co jde?

Orgasmus je vlastně takové náhlé uvolnění sexuálního napětí. Orgasmy existují různé, anální orgasmus k nim rozhodně patří. Dosáhnout ho můžete tím, že budete dráždit místa v konečníku bohatá na nervová zakončení. Mezi vaginou a konečníkem je stěna, která propojuje tato citlivá místa, a klitoris, jak vám je jistě známo, není jen tím malým vnějším výběžkem. Jeho ramena sahají mnohem dál do břišní stěny až k místům, jež mohou být stimulována i análně. Vše je zkrátka krásně propojeno. Během análního styku tak dochází k dráždění přední vaginální stěny, která se nachází hned pod močovým měchýřem, hlouběji a blíž k děložnímu hrdlu. Této oblasti se říká poševní klenba neboli bod A a při orgasmu je cítit jako kontrakce ve vlnách.

Jak si vybrat anální pomůcky? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Partner vám delší dobu něco slibuje, ale k dodržení se stále nemá. Nemáte rádi plané řeči, a proto jste na něj naštvaní. Tuto situaci byste měli urychleně řešit, jinak se mezi vámi objeví…

Nejčtenější články

Doporučujeme