Už jste vybrali víno na firemní večírek?

19. 11. 2019 Prezentace klienta
Už jste vybrali víno na firemní večírek?
Většina firem v Česku pořádá na konci roku vánoční večírek. Zatímco v práci platí obvykle striktní zákaz alkoholu, na firemní party je vše jinak. Organizujete večírek? Dejte si záležet právě na výběru alkoholu.

Luxusní catering, ale zejména kvalitní alkohol, jsou pro dobrý firemní večírek skutečně důležitými. Především víno musí stát skutečně za to. Mnohdy podle jeho výběru zaměstnanci zjistí, jak si jich firma váží. Pokud jsou na vánoční firemní večírek pozvaní i obchodní partneři a klienti, je výběr vhodného vína ještě důležitější. Nevíte, jak správně zvolit? Víno na firemní večírek by vždy mělo být jak bílé, tak červené. Nikdy ne pouze jedno, a to jen proto, že to druhé nepije šéf nebo vy jako organizátor akce. Případně navíc lze přidat růžové, které je posledních pár let velkým hitem. Neumíte víno správně vybrat? Pomohou vám v BestDrink.cz.

Přijďte degustovat

I zábavný program pro vánoční firemní besídku lze propojit s příjemnou konzumací toho nejlepšího alkoholu. Degustace alkoholu pro kolegy dokáže být skutečně příjemným zpestřením. Může být ale i vašim soukromým večírkem. Pozvěte kolegy či obchodní partnery na degustaci, kterou pořádá BestDrink.cz ve svých vlastních, velice příjemných pražských prostorách. Degustovat lze kvalitní vína i prémiový alkohol.

Velkým hitem je degustace rumů

Rum už ani v Česku nepovažujeme za alkohol 3. cenové skupiny. Kvalitní rumy se v oblíbenosti dostávají na úroveň whisky a jiných top drinků. I proto je velkým hitem dárkový poukaz na degustaci rumů. Můžete jej věnovat jako firemní vánoční dárek svým klientům a obchodním partnerům, ale třeba i někomu blízkému z rodiny či z přátel.

BestDrink.cz má k dispozici i další dárkové poukazy. Jsou v hodnotě 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč. Využít je lze na nákup jakéhokoliv sortimentu firmy.

Nezapomeňte se s BestDrink.cz připravit i na silvestrovskou oslavu

Šumivé víno, champagne, patří ke koloritu silvestrovských oslav. Zkuste si letos o půlnoci, kdy se rok změní na krásně kulaté číslo 2020, připít něčím noblesnějším než českou „bohemkou“. Nabídka BestDrink.cz obsahuje značky Joseph Perrier, Veuve Clicquot, Lanson, Dom Perignon, Henry Giraud, Mumm, Taittinger či Moët&Chandon.

V internetovém obchodě bestdrink.cz platí zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let. Pijte odpovědně!

 

Horoskopy

Tento týden se vám v práci nedaří zabodovat a velice se tím trápíte. Malujete si něco, v čem nemůžete uspět. Začněte být realisté a nedůvěřujte kolegům v práci. To vás jen dorazí. Kariéra…

Nejčtenější články

Doporučujeme