Komentáře k článku zpět na článek

mceeee 29. 11. 2010 | 14:01
micinkaprdelinka@sez 16. 11. 2006 | 00:09

Ahoj všichni,je to paráda, také jsem si skočila v Kunovicích v roce 2004 když mě bylo 50 a klidně bych šla znovu..Každému bych to vřele doporučila a pokud máte chuť a peníze, tak si toto dopřejte. Volný pád z výšky 4000 m je nepopsatelným zážitkem. Mám tento seskot také na videu a opravdu je se na co dívat a na co vzpomínat. Rozhodně si to ještě někdy zopakuji. Všem odvážným držím palce a přeji krásné modré nebe a spostu zážitků.

Clarenc 9. 11. 2006 | 09:48

Je to nepopsatelny zazitek. Seskok jsem dostala od pritele k narozeninam a byl to nejlepsi darek jaky jsem kdy dostala. On z toho byl krapet na nervy, ale oba jsem ve zdravi prezili (podotykam, ze on to sledoval ze zeme))

babihanka 12. 10. 2006 | 10:01

Můj muž se synem a kamarády měli zakoupený seskok v září.Jela jsem s nimi hlavně kvůli 2a půl letému vnukovi, který miluje taa(letadla).Po jejich seskoku mě kamarádka přesvědčila(dlouho nemusela),že jdeme taky.Kdybych si seskok měla plánovat dopředu, neskočím. Tak to bylo rozhodnutí, které bylo okamžité a já skočila.Sice z letadla se zavřenýma očima, ale stálo to zato.Manžel mě zná a ví, že mám fobii z výšek.Proto mě vůbec nepřesvědčoval a byl hodně překvapený, že jsem se rozhodla ke skoku. Myslím a fotky a video to dokazují, že nejen on měl větší zážitek a strach z mého seskoku než ze svého.A poprvé v životě snad měl strach o mě.Byla jsem ráda, že konečně pochopil, co je to strach o druhého.Je totiž horolezec a já si to dost užívám(myslím strach o něho). Je mi 53 a jsem ráda, že jsem do toho šla, kdybych to nezkusila, později bych určitě litovala.Teď mám doma certifikát a celkem dobrý pocit, že jsem si ty svoje hranice zase posunula dál.

ruhina 20. 8. 2006 | 14:48

tady na Dámě jsem vyhrála 30% slevu na tento seskok a nadělila jsem si ho k 25tým narozeninám. Takže jsem skákala v červenci, počasí super a zážitek? Nepopsatelnej!!! Kdo váháte, tak neváhejte, obětujte peníze a jděte do toho!!! Já do toho půjdu určitě znovu...

evi.bu@sznam.cz 21. 7. 2006 | 14:10

Létat si vzduchem jako ptáci, to musí být bezva pocit. I já se chystám na tandemový seskok, život je nádhernej a je krása létat si mezi oblaky.

Eva Bučková, evi.bu@ 21. 7. 2006 | 14:02

Musí to být nádhera..Také bych v budoucnu chtěla tandemový seskok vyzkoušet. Je mi 33 let vím, že v životě se má vyzkoušet cokoli, tak co si třeba zkusit letět jen tak vzduchem jako létají ptáci.

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou…