Užijte si léto se značkou NIVEA SUN

17. 5. 2004
Užijte si léto se značkou NIVEA SUN
Léto je pro mnohé z nás nejkrásnějším obdobím v roce, protože je časem dovolených a prázdnin, časem plným sluníčka, pohody a relaxace. Na léto se většinou velmi pečlivě připravujeme, začínáme návštěvami fitness-centra, pokračujeme výběrem zájezdů, módního oblečení, sportovních potřeb, slunečních brýlí atd. Nejméně však dvojnásobnou měrou, jakou myslíme na svůj vzhled, bychom měli myslet na své zdraví a jeho ochranu. Jen tak bude naše dovolená stoprocentně vydařená.

Věnujte se proto pečlivě i výběru kvalitní a spolehlivé sluneční kosmetiky.

Výrobky sluneční kosmetiky NIVEA Sun nabízí Vaší pokožce dokonalý systém dvojité UV ochrany s UVA a UVB filtry chránící před spálením, voděodolnost a intenzivní a dlouhodobou hydrataci.

Značka NIVEA Sun pro Vás i letos připravila nejen osvědčené a oblíbené výrobky pro celou rodinu, ale i řadu unikátních novinek, stačí si jen vybrat!

Pro ty, kteří touží po svůdně zářivé barvě své pokožky má NIVEA Sun jedinečný hit: Třpytivé mléko na opalování! Jakmile zasvítí slunce, vykouzlí pigmenty odrážející světlo na pokožce atraktivní třpyt.

Nové Třpytivé mléko na opalování OF 15 nebo 8 od NIVEA Sun s třpytivými pigmenty okamžitě Vaši pokožku rozjasní, oživí její přirozené opálení a dodá jí hedvábný třpyt. Díky intenzivní a dlouhodobé hydrataci zůstane pokožka hebká a pružná i při slunění a koupání. Stabilní a voděodolné UVA a UVB filtry ji ochrání před spálením a vitamin E před předčasným stárnutím vlivem slunečního záření. Mléka splňují vysoké požadavky Australské normy.

Co osvěží za horkého letního dne Vaši pokožku? Co jí současně zaručí ochranu před slunečním zářením? NIVEA Sun představuje unikátní osvěžující sprej na vodní bázi bez obsahu olejových složek, který pokožku chrání před škodlivými UVA i UVB paprsky a zároveň ji příjemně osvěžuje.

Nová Osvěžující voda na opalování od NIVEA Sun s ochranným faktorem 5 nebo 10 kombinuje účinnou ochranu před sluncem NIVEA Sun s charakteristickou péčí NIVEA a osvěžujícím ochlazením. Lehká voda ve spreji se svěží citrusovou vůní okamžitě Vaši pokožku osvěží a díky provitaminu B5 ji zároveň hydratuje a zanechává hebkou a svěží. Stabilní UVA a UVB filtry pokožku chrání před spálením a poškozením kožních buněk. Vzhledem k tomu, že se jedná o sprej, má velmi pohodlnou a jednoduchou aplikaci.

Prioritou u všech výrobků NIVEA Sun pro děti je ochrana dětské pokožky před spálením. Nový Dětský barevný sprej na opalování s vysokým ochranným faktorem 40 poskytuje bezpečnou a dlouhodobou ochranu jemné dětské pokožce, zejména při dlouhodobém koupání. Extra voděodolná emulze se stabilními UVA a UVB filtry chrání spolehlivě před spálením a zabraňuje tak dlouhodobému poškození pokožky a s tím spojeným problémům v dospělosti. Vitamin E působí proti možným změnám v kožních buňkách. Emulze má jemný modrozelený nádech, což umožní kontrolovat rovnoměrnost nanášení. Po rozetření však na pokožce nezůstane po barvě ani stopa.

Nejvíce je slunci vystaven obličej, a proto na něj nesmíme v žádném případě zapomenout. Nový Krém na opalování s ochranným faktorem 30 spolehlivě ochrání jemnou pleť obličeje díky stabilním a voděodolným UVA a UVB filtrům. Navíc obsahuje přírodní složku Alpha Flavon, která účinně zabraňuje vzniku drobných vrásek vznikajících vlivem slunečního záření. Krém se rychle vstřebává a nezanechává na pleti mastný film.

Pokud si nejste jisti, jak vysoký ochranný faktor byste měli použít v závislosti na typu Vaší pokožky, období a místa, kam jedete na dovolenou, můžete si ho snadno a rychle zjistit na www.nivea.cz/suncare.

Značka NIVEA Sun také pořádá již třetím rokem ve spolupráci s Českou dermatovenerologickou společností, ČSL JEP Informační setkání pro ochranu zdraví pokožky! Zkušení dermatologové Vám přímo na místě poskytnou odbornou konzultaci, jak se správě chovat na slunci, jak určit ochranný faktor opalovacích prostředku, v případě zájmu vyšetří i pihy a mateřská znaménka a zodpoví Vaše další dotazy týkající se opalování a všeho, co s tím souvisí.

Kde a kdy budou Informační setkání NIVEA Sun probíhat? Liberec, Soukenné nám., 13.-14.5.2004, vždy od 10 – 18:30 Ústí nad Labem, Mírové nám., 18.-19.5.2004, vždy od 10 – 18:30 Plzeň, Nám. Republiky, 20.-21.5.2004, vždy od 10 – 18:30 Brno, Nám. Svobody, 25.-26.5.2004, vždy od 10 – 18:30 Praha, Zlatý Anděl, 27.-28.5.2004, vždy od 11 – 19:00

Bližší informace získáte také na Modré Infolince NIVEA tel.: 466 029 555 nebo na www.NIVEA.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkendové radovánky budete držet pevně v rukou. Je pravda, že prahnete po něčem zajímavém a nevšedním. Tak si to splňte. Nemusíte být jen jako šedé myšky. Je před vámi osudové seznámení, a…

Nejčtenější články

Doporučujeme