Užijte si narozeninové oslavy v CCM

3. 12. 2001
Užijte si narozeninové oslavy v CCM
V sobotu prvního prosince oslavilo Centrum Černý Most hned dvoje narozeniny. Nákupnímu centru byly v tento den čtyři roky a jeho mladšímu sourozenci, tedy Zábavnímu centru, jeden rok. Tímto dnem však narozeninový program nekončí.

Užijte si narozeninové oslavy v CCM

V sobotu prvního prosince oslavilo Centrum Černý Most hned dvoje narozeniny. Nákupnímu centru byly v tento den čtyři roky a jeho mladšímu sourozenci, tedy Zábavnímu centru, jeden rok.

Tímto dnem však narozeninový program nekončí. Multikino Village Cinemas a sportovní centrum Factory Pro, které mohou návštěvníci najít v Zábavním centru Černý Most, připravili zajímavou nabídku, jež potrvá až do dvanáctého prosince!

V multikině Village Cinemas si v týdnu od šestého do dvanáctého prosince přijdou na své všichni milovníci dobrých filmů. Budou zde mít totiž možnost shlédnout exkluzivně předpremiéru vynikajícího hororu "Jeepers Creepers" a komedie "Pravá blondýna".
6. prosince čeká návštěvníky také premiéra dlouho očekávaného filmu "Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko". Po celý týden budou dostávat návštěvníci časopis Cinema, děti kreslené magazíny Kačer Donald, Medvídek Pů, Slůně a Tom & Jerry, a prvních 2000 diváků obdrží MC Sony. Při večerních představeních si navíc návštěvníci budou moci vychutnat sklenici šampaňského i s jahodami, kterou zde dostanou jako pozornost multikina.

Instruktoři sportovního centra Factory Pro budou celý tento týden exkluzivně předvádět nejnovější styly aerobicu a fittnes, mezi něž patří Afro dance a Salsa, Fitness Joga, Rebook Core Training, Spinning, Body Ball, Taebo, Ricochet, Pilates, Fitkickboxing, Kickbox a Kyokushinkai (Full contact karate).

V sobotu 8. prosince se navíc můžete seznámit s muzikálem Romeo a Julie, jehož prezentace v podobě hodinového představení plného živých ukázek, soutěží a autogramiád herců a zpěváků. Vystoupení začíná v 17 hodin.

Zdroj: Eva Ceradská

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Vypadá to, že si sobotního klidu moc neužijete. Budete třeba, abyste si zkrátili spánek, což vám bude proti mysli. Nakonec však oceníte všechno, co se dnes stane. Existuje reálná možnost,…

Nejčtenější články