Užijte si narozeninové oslavy v CCM

3. 12. 2001
Užijte si narozeninové oslavy v CCM
V sobotu prvního prosince oslavilo Centrum Černý Most hned dvoje narozeniny. Nákupnímu centru byly v tento den čtyři roky a jeho mladšímu sourozenci, tedy Zábavnímu centru, jeden rok. Tímto dnem však narozeninový program nekončí.

Užijte si narozeninové oslavy v CCM

V sobotu prvního prosince oslavilo Centrum Černý Most hned dvoje narozeniny. Nákupnímu centru byly v tento den čtyři roky a jeho mladšímu sourozenci, tedy Zábavnímu centru, jeden rok.

Tímto dnem však narozeninový program nekončí. Multikino Village Cinemas a sportovní centrum Factory Pro, které mohou návštěvníci najít v Zábavním centru Černý Most, připravili zajímavou nabídku, jež potrvá až do dvanáctého prosince!

V multikině Village Cinemas si v týdnu od šestého do dvanáctého prosince přijdou na své všichni milovníci dobrých filmů. Budou zde mít totiž možnost shlédnout exkluzivně předpremiéru vynikajícího hororu "Jeepers Creepers" a komedie "Pravá blondýna".
6. prosince čeká návštěvníky také premiéra dlouho očekávaného filmu "Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko". Po celý týden budou dostávat návštěvníci časopis Cinema, děti kreslené magazíny Kačer Donald, Medvídek Pů, Slůně a Tom & Jerry, a prvních 2000 diváků obdrží MC Sony. Při večerních představeních si navíc návštěvníci budou moci vychutnat sklenici šampaňského i s jahodami, kterou zde dostanou jako pozornost multikina.

Instruktoři sportovního centra Factory Pro budou celý tento týden exkluzivně předvádět nejnovější styly aerobicu a fittnes, mezi něž patří Afro dance a Salsa, Fitness Joga, Rebook Core Training, Spinning, Body Ball, Taebo, Ricochet, Pilates, Fitkickboxing, Kickbox a Kyokushinkai (Full contact karate).

V sobotu 8. prosince se navíc můžete seznámit s muzikálem Romeo a Julie, jehož prezentace v podobě hodinového představení plného živých ukázek, soutěží a autogramiád herců a zpěváků. Vystoupení začíná v 17 hodin.

Zdroj: Eva Ceradská

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Za své výkony jste dostali od šéfa mimořádnou pochvalu a počítejte i s finančním oceněním. To vás žene výše. Jste na sebe moc pyšní a prahnete po vyšších cílech. Na co sáhnete, to se vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme