Užijte si pořádný F.O.O.D. piknik, festival skvělé kuchyně v Olomouci!

7. 9. 2017
Léto ještě nekončí a jak jinak si dobít baterky po prvním školním týdnu než venku s dobrým jídlem a pitím a skvělou zábavou. Přijďte tuto sobotu 9. září v Olomouci do Korunní pevnůstky. Zve vás na svůj piknik časopis F.O.O.D., který letos slaví 10. narozeniny.

Již posedmé pro vás časopis F.O.O.D. pořádá F.O.O.D. piknik. Vstup je zdarma, protože je to zároveň narozeninová oslava časopisu, který tak oslaví své desáté výročí.

Zásadní info:

Kdy: 9. 9. 2017 v Olomouci – Korunní pevnůstka, od 11 do 18 hodin Více na: http://foodpiknik.recepty.cz/

Klepněte pro větší obrázek

F.O.O.D. piknik je každoroční festival dobrého jídla, proto se kromě vlastího pikniku můžete těšit na české farmáře i prodejce. Na padesáti stáncích budou v Olomouci vonět speciality, v Praze, kde se minulý víkend pořádal první letošní F.O.O.D. piknik, šly na dračku burgery, ale v masové konkurenci obstál i stánek s pravou španělskou paellou od El Romero, zabodovaly i Avocado street bistro, pravé palačinky z Galetky nebo slovenská specialita pagáčky z pekárny pod Vyšehradem. Divoženka rozlévala limonádu, mohli jste okusit všechny možné druhy vína nebo pravý český cider ze Ciderie Kliment ze Všenor.

Prohlédněte si fotky z pražského pikniku:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

V Olomouci na vás čeká i nové pivo Bruncvík, které najdete na stánku číslo 1. společnosti Kaufland Česká republika, která je generálním partnerem F.O.O.D. pikniku. K pivu můžete na stánku zakousnout grilované maso a klobásky z masokombinátu Modletice a výborné pomazánky K-také it veggie. Dopřejte si lahodná vína privátní značky Kultura VINI, které Vám představí someliérka Zuzana Menšíková. V Praze Kaufland na pikniku rozdal 200l vína, 100l piva, 230kg grilovaného masa a klobásek a 170kg pomazanek.

Klepněte pro větší obrázek

Podívejte se na reportáž z pražského pikniku:

V rámci celodenního programu vás čekají:

• Kuchařská show známých šéfkuchařů • Živá hudební vystoupení • Velký dětský koutek • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu • Ochutnávky produktů od partnerů • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů • Chill out zóna

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, profesní stránka vás velice trápí. Pravděpodobně vám v dané oblasti chybí určité vědomosti a nadřízený vám plně nedůvěřuje. V žádném případě však nepodléhejte panice a…