Užíváte si tajný románek? Na toto si dejte pozor, abyste nevěru utajila

Užíváte si tajný románek? Na toto si dejte pozor, abyste nevěru utajila

Nevěra sice není nic chvályhodného, ale nemá smysl si cokoliv nalhávat. Tajné aférky ve vztazích byly, jsou a budou. Pokud jde opravdu jen o dobrodružství a vy nechcete, aby to jakýmkoliv způsobem zasáhlo do vaší rodiny, je třeba být opatrná a mít nad situací kontrolu. Jak svoji nevěru před partnerem utajit?

Pozor na telefon

Velmi často nevěrníky a nevěrnice může prozradit telefon. Proto milence uložte pod falešným jménem a vyhněte se sms zprávám. Jestli si občas napíšete, zprávy okamžitě poté mažte, stejně jako všechna volání. Vypínejte si také navigaci i funkci, přes kterou váš partner může dohledat, kde se zrovna nacházíte. V každém případě v souvislosti s milencem omezte používání mobilu na naprosté minimum a vyhněte se komunikaci pomocí sociálních sítí, jako je Facebook.

Pokračování 2 / 7

Nechoďte na veřejnost

Je pochopitelné, že byste se svým tajným milencem ráda vyrazila někam mezi lidi, například do kina nebo na koncert. Tuto touhu ale bude lepší překonat. I když máte pocit, že na akci nikoho neznáte, nikdy nevíte, kdo může znát nebo vidět vás. Například partnerův kolega z práce, který vás pozná podle fotek na jeho psacím stole nebo na Facebooku. Případně rodinný známý, kterého v davu lidí přehlédnete. Pokud stejně neodoláte, vyberte si kulturní událost mimo vaše město.

Pokračování 3 / 7

Zbavte se důkazů

Je milé dostávat dárky, ať už to jsou květiny, šperky nebo jiné pozornosti. Jenže doma tyto jasné důkazy prostě neobhájíte, proto bude lepší se jich vzdát. Stejně tak vždy před příchodem domů vyhoďte všechny účtenky i lístky do kina či divadla. Všude plaťte hotově, platby kartou by vás mohly usvědčit ze lži. Pro jistotu si s sebou berte také náhradní oblečení, aby z vás nebyl cítit pánský parfém. Abyste si dávala pozor na znamení lásky, takzvané cucfleky, vám snad ani říkat nemusíme.

Pokračování 4 / 7

Opatrně s rychlostí

Stávají se situace, že s milencem jedete někam autem? Dejte si oba pozor, abyste nikdy nepřekročili rychlost. Fotky z rychlostních kamer by vás jednoduše mohly usvědčit! Stejně jako pokuty, které by vám přišly domů. Jestli je to jen trochu možné, raději jezděte každý svým autem.

Pokračování 5 / 7

Mějte pusu na zámek

Nejspíš vás láká svěřit se se svým pikantním románkem kamarádkám, ale pro klid své duše to nedělejte. Čím méně lidí to ví, tím menší šance je, že se vaše zahýbání provalí. Na tom samém trvejte i u milence, protože také jeho chvástání se u piva v hospodě by vám mohlo pěkně zavařit. Píšete-li si deníček, raději se nesvěřujte ani jemu, nikdy nevíte, kdo si ho přečte.

Pokračování 6 / 7

Neměňte chování

Dejte si pozor, aby nebylo nic poznat z vašeho chování doma. Skryjte blažené výrazy a přestaňte být na manžela z ničeho nic milá, pokud jste doposud nebyla. Neměňte ani své zvyky, mohou se vám hodit. Jestli jste chodila jeden den v týdnu plavat a druhý na angličtinu, tajně se místo nich setkávejte s milencem. Doma vás ze slovíček pravděpodobně zkoušet nebudou!

Pokračování 7 / 7

Udržujte sex s partnerem

Jestliže váš sexuální život s oficiálním partnerem nebyl na bodě mrazu dávno předtím, než jste se dala dohromady s milencem, měla byste ho i nadále udržet a partnerovi se příležitostně věnovat. Pozor také na to, co jste se naučila s milencem, začnete-li najednou v manželské posteli zavádět novoty a vyžadovat jiné věci než doposud, budete okamžitě podezřelá!

Doporučujeme

Články odjinud