V bazénu Demi Mooreové nalezli o víkendu mrtvolu

20. 7. 2015
Herečka Demi Mooreová (52) prožila v neděli ráno psychický otřes. V bazénu jejího luxusního domu v LA našli mrtvolu neznámého muže.

V neděli bylo v bazénu luxusní losangeleské rezidence, která patří herečce Demi Moore, nalezeno tělo mladého muže. Objevil jej brzo ráno jeden z členů personálu.

Demi nebyla doma, o hrůzném nálezu se dozvěděla až z telefonátu jednoho z jejích zaměstnanců. Je vyděšená a zatím se do své rezidence nehodlá vrátit jinak, než v doprovodu policie“ , uvedl zdroj blízký rodině.

Demi ani nikdo jiný z personálu mladíka neznal. Věk utonulého policie odhadla na 20 – 25 let a po jeho totožnosti vyšetřovatelé intenzivně pátrají. Na celý případ je zatím uvaleno informační embargo.

Letos už je to podruhé, kdy musela v losangeleské rezidenci slavné herečky zasahovat policie. V květnu Moorová nahlásila, že se jí ze skladiště ztratilo oblečení za 200 tisíc dolarů. Protože ale nebyly v domě objeveny známky vloupání, jsou kriminalisté přesvědčeni, že kradl někdo ze zaměstnanců nebo známých.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

zdroj: Famous

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S pracovní morálkou si starosti neděláte a jdete si hrdě za svým cílem. Odvážili jste se k vyplnění tajných snů, které vás tak dlouho pálily. Nastavte si laťku proklatě vysoko a uvidíte,…

Nejčtenější články

Doporučujeme