V Benátkách řádí gangy gigolů

15. 4. 2002
V Benátkách řádí gangy gigolů
Při představě Itálie se většině z nás vybaví olivy, víno, Řím, Benátky, gondoly a někomu možná i gigolové. Město kotvící svými základy přímo v moři si turisté ani domorodci neumí bez gondol představit. Gangy gondoliérů v úzké spolupráci s profesionálními gigoly však v posledních týdnech nemilosrdně odírají především naivní turistky, a to velmi bezskurpulózně.

V Benátkách řádí gangy gigolů

Při představě Itálie se většině z nás vybaví olivy, víno, Řím, Benátky, gondoly a někomu možná i gigolové. Město kotvící svými základy přímo v moři si turisté ani domorodci neumí bez gondol představit. Gangy gondoliérů v úzké spolupráci s profesionálními gigoly však v posledních týdnech nemilosrdně odírají především naivní turistky, a to velmi bezskurpulózně. Ohnivé milování s překrásným mladým Italem se pak rychle změní v černou můru!

Dokonce už i oficiální průvodci varují návštěvníky Benátek, aby si na nové gangy milovníků dali pozor a nepropadli opojení vínem a romantickým svodům žhavých domorodců. Něhu černovlasých Italů totiž ani v nejmenším neživí vášeň, ale pouze vidina tučného zisku.
Gondoliéři vypracovali s gigoly účinný postup při lovu bohatých zákaznic. Mnohé cizinky totiž baží po sexuálních dobrodružstvích a rády by skončily v náruči temperamentního mladíka. Gondoliéři a profesionální milenci si tedy zákaznice navzájem dohazují. Jejich akce jsou promyšlené a často se podobají scénářům z romantických filmů.
Pro své účely vydala organizovaná skupina zvláštní pravidla, podle nichž se všichni členové nového spolku musí řídit. Je v nich například jasně uvedeno, že není dovoleno záměrně rozvracet manželství. Zároveň zde „milostná mafie“ přesně vypracovala postup namlouvání žen různých národností. Podle tohoto klíče je pak každý gigolo připraven na různé povahy žen ze všech koutů světa. Cíl je od začátku „akce“ jasný: oškubat „klientku“ o co nejvíce peněz a pak „po benátsky“ zmizet…
Italský tisk před nedávnem varoval, že do gangu se závazně zapsalo už třicet mladých Benátčanů, kteří mohou být vážnou hrozbou pro turisty. Podle pravidel gangu stačí na Kanaďanky či Australanky jediný perfektně promyšlený výlet s obědem, zatímco námluvy žen latinského původu vyžadují obědy minimálně tři.
Jeden z gondoliérů vystupující pod jménem Marco prozradil: „Rozhodli jsme se spolupracovat jako praví profesionálové. Kromě peněz nám totiž jde i o spokojenost zákazníků. Je to ostatně práce jako každá jiná. Využíváme mobilů, internetu a zkušenosti si předáváme pomocí stále se rozšiřující databáze.“

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Okouzlili jste jednoho ze svých kolegů, tajně vás obdivuje. Umíte si s tím poradit jen v případě, že jste zadaní, jinak se vám chvála líbí. Konečně se našla osoba, která vás podporuje.…

Nejčtenější články

Doporučujeme