V bikinách Tracy Binghamová do restaurace nesměla

19. 7. 2002
V bikinách Tracy Binghamová do restaurace nesměla
Nezkrotná plavčice Jordan Tate z kdysi úspěšného amerického televizního seriálu Pobřežní hlídka, herečka Tracy Binghamová, byla okamžitě po svém vstupu do luxusního pařížského restaurantu Au pied de Cochon vyzvána, aby podnik opustila. Důvod? Příliš těsné bikiny na těle krásné divy.

V bikinách Tracy Binghamová do restaurace nesměla

Klepněte pro větší obrázek Nezkrotná plavčice Jordan Tate z kdysi úspěšného amerického televizního seriálu Pobřežní hlídka, herečka Tracy Binghamová, byla okamžitě po svém vstupu do luxusního pařížského restaurantu Au pied de Cochon vyzvána, aby podnik opustila. Důvod? Příliš těsné bikiny na těle krásné divy.

"Zkontrolovali jsme její oděv a zjistili jsme, že je pohoršující," komentoval podle středečního amerického tisku rozhodnutí vedení restaurace pařížský policista, který se podílel na řešení skandální záležitosti. Klepněte pro větší obrázek
Restaurant Au pied de Cochon vyžaduje od svých návštěvníků striktně společenský oděv. Bikiny černé krásky Tracy Binghamové byly navíc vyrobeny ze zelných listů� A tak se krásná explavčice musela uchýlit do jiné nedaleké restaurace.
Před incidentem televizní hvězda pózovala před pařížskými jatkami - snímky mají propagovat organizaci na ochranu zvířat Peta. Před celou smečkou fotografů a kameramanů Binghamová oznámila, že již deset let konzumuje výhradně vegetariánskou stravu. "Cítím se zdravá jako rybička," zdůraznila Tracy.

zdroj: Korzo

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, ani druhý pracovní den vás nevyvede z rovnováhy. Jste plni energie a čerpáte ji z rodinné pohody i příjemných profesních vztahů. Nic byste na své životě neměnili. Nikdo vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme