V Čedoku již začalo léto

13. 11. 2001
V Čedoku již začalo léto
V pátek 9. listopadu zahájil Čedok prodej zahraničních zájezdů na léto 2002. Nabídka obsažená v katalozích pobytových i poznávacích zájezdů je tradičně velice bohatá a cenově přístupná. V mnoha případech se Čedoku dokonce podařilo snížit ceny zájezdů až o 4.000 Kč.

V Čedoku již začalo léto

V pátek 9. listopadu zahájil Čedok prodej zahraničních zájezdů na léto 2002. Nabídka obsažená v katalozích pobytových i poznávacích zájezdů je tradičně velice bohatá a cenově přístupná. V mnoha případech se Čedoku dokonce podařilo snížit ceny zájezdů až o 4.000 Kč na osobu pod úroveň loňského roku. Takovéto zájezdy jsou v katalozích označeny speciálním symbolem. Ke standardně výhodným základním katalogovým cenám navíc nabízí celou řadu slev a dětských pobytů zdarma. Kdo si zájezd pořídí do konce letošního roku, může získat až 15% slevu za včasný nákup! Při rezervaci do konce roku 2001 stačí složit zálohu ve výši pouhých 30 %. Výhodně lze pořídit dovolenou i na splátky a platit až po návratu.

V roce 2002 nabízí Čedok zájezdy do více než 50 zemí celého světa. Katalog pobytových zájezdů obsahuje oblíbené cíle z předchozích let i některé novinky. Hlavní součástí jsou samozřejmě pobyty u moře, především ve Středomoří. Vedle oblíbeného Chorvatska připravil Čedok též pobyty v Itálii, Francii, Španělsku, Řecku, Bulharsku, Turecku, Tunisku, na Kypru, Maltě, Krétě, Rhodu, Korfu, Mallorce, či Ibize, ale také v Egyptě, SAE, Thajsku a v Dominikánské republice, nově i na ostrovech Martinik a Guadeloupe. Novinkou v katalogu jsou též letecké zájezdy na Sardinii, na Egejské pobřeží Turecka, do Černé Hory či na Sinajský poloostrov.

Pro milovníky pobytů na horách či u jezer zajistil Čedok kapacity ve Švýcarsku, Rakousku, Maďarsku a na Slovensku.
V katalogu poznávacích zájezdů najdou příznivci okružních cest programy v řadě evropských států, ale také v Severní i Jižní Africe, na Blízkém Východě, v Asii, Austrálii či v Severní i Latinské Americe. Nechybí ani tradiční "Cesta kolem světa", jazykové kurzy či lodní zájezdy v Evropě i v zámoří. Z novinek v tomto katalogu nepochybně zaujme například zájezd na Floriade 2002, největší světovou zahradnickou výstavu v Holandsku, nebo víkendy ve světových metropolích, které Čedok pořádá ve spolupráci se společností ČSA.
Při přípravě nabídky na léto 2002 dbal Čedok na pohodlí svých klientů. Ti mohou do zahraničí cestovat jak na palubách nejmodernějších boeingů největší české charterové letecké společnosti Travel Service, tak vlastní dopravou či moderními luxusními autokary. Nově Čedok nabízí svým klientům možnost bezplatného svozu na letiště tzv. Čedok Expresy.
Více informací o nabídce získáte nejenom v pobočkách Čedoku či u jeho obchodních zástupců, ale také na www.cedok.cz či na bezplatné Modré lince Čedoku 0800-112 112.

zdroj: Čedok

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se chcete v práci zviditelnit, podívejte se na svět pozitivníma očima. V tento den jste akční a prahnete po úspěchu. Pokud chcete povýšit, máte jedinečnou šanci na vítězství.…

Nejčtenější články

Doporučujeme