V kondici: Jakým sportům podlehli slavní?

7. 6. 2016
Heslem Sportem ke zdraví se řídí většina známých tváří. Ať už se chtějí jen udržet v kondici, nebo si musí hlídat postavu, jelikož jsou neustále na očích, sportují jak o život. Pokud nevíte, jakému sportu se máte věnovat právě vy, můžete se u nich inspirovat!

Anthony Kiedis

Zpěvák slavných Red Hot Chili Peppers se rád udržuje v kondici a na jeho potetovaném těle je to znát. Třiapadesátiletý frontman rád posiluje, běhá i jezdí na kole. Jeho nejoblíbenějším sportem ale surfing, mořské vlny krotí často a rád. Jaký dopad to má na jeho vypracované tělo, můžete posoudit sami naživo 4. Září, kdy Red Hot Chili Peppers vystoupí v pražské O2 Areně. Kiedis totiž velmi rád vystupuje svlečený do půl těla a ta podívaná za to stojí.

Nikol Moravcová

Modelka a příležitostná herečka propadla kouzlu paddleboardu. Za slunečných odpolední ji můžete potkat v Praze, jak na prkně a s pádlem v rukou brázdí Vltavu a kochá se okolím. Když nebudete mít štěstí v létě, určitě ji zastihnete na některém ze zasněžených svahů, kde bude mít v moci jiné prkno – snowboard. Prkýnka má tahle blondýna hodně ráda, často se totiž prohání i na skateboardu nebo longboardu.

Agáta Prachařová

Modelka Agáta Prachařová v minulosti občas bojovala s drobnými faldíky, v poslední době si ale postavu udržuje štíhlou a dokonce o tom, jak jí docílit nedávno vydala knihu Agátina cesta k dokonalé postavě. K té jí zřejmě pomohl i trenér Jakub Bína, který je znám tím, že své oběti rozhodně nešetří. Ostatně, sám si energii krom cvičení vybíjí i na pódiích vystupováním s kapelou Skyline.

Sting

O slavném zpěvákovi je již léta známo, že zcela propadl józe. O své zdraví se stará nejen pomocí cvičení, je navíc ještě zarytým vegetariánem. Jóga jeho tělo udržuje pevné a šlachovité a zpěvák i v jeho věku dokáže cviky, které by o generaci mladší muži jistě nezvládli. Jógou žije natolik, že s ním před každým koncertem musí cvičit i jeho kapela.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Adam Levine

V čele kapely Maroon 5 potřebuje Adam Levine také slušnou kondici. Že nezahálí, je vidět na jeho vypracovaném těle. Všímají si toho ženy po celém světě a tak byl již několikrát vyhlášený idolem a nejkrásnějším mužem planety. Stejně jako Sting si Adam zamiloval jógu a je zřejmé, že se jí věnuje očividně velmi aktivně. A pokud zrovna necvičí jógu, rád si zahraje golf. I u něj rád převádí své pevné svalstvo.

Ben Cristovao

Tělem jak vysochaným ze žuly se může chlubit český zpěvák Ben Cristovao. Není se čemu divit, český zpěvák se věnuje bojovým sporům a MMA. A to ne jen tak, když se mu zachce, ale účastní se také zápasů. Kondičku získává také při trénování na své koncerty a samozřejmě při vystupování.

Jennifer Aniston

Herečka, kterou proslavil především jeden z nejoblíbenějších sitcomů Přátelé, jako by snad ani nestárla. Ve svých 47 letech si stále udržuje dívčí postavu, na které zub času nezanechal následky. Zřejmě to bude také tím, že herečka nemá žádné děti, štíhlou figuru ale nemá zadarmo. Pravidelně běhá, cvičí jógu, a když jí zbyde čas, vyrazí s paddleboardem na řeku.

Ellie Goulding

Zpěvačka se sladkým hláskem, kterou nejvíc proslavil hit Love me Like You Do k filmu 50 odstínů šedi, působí křehce a zranitelně. Ne však, když se pustí do běhání. Tento sport se stal jejím nejoblíbenějším a došlo to tak daleko, že Ellie dokonce běhá maratony.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Začněte s plánováním rodinné dovolené, protože prázdniny letí zběsile kupředu. Parné letní dny si naplno užíváte a na nic si nestěžujete. Když si představíte podzimní plískanice, je tak…