V londýnské kavárně našli pohozený přísně utajovaný scénář k Pirátům z Karibiku 4

24. 6. 2010
V londýnské kavárně našli pohozený přísně utajovaný scénář k Pirátům z Karibiku 4
Ještě tento týden začne Johnny Depp na Havaji natáčet čtvrtý snímek o Pirátech z Karibiku, v němž se znova představí jako kapitán Jack Sparrow.

Ovšem to, co mělo být přísně utajováno, tedy děj celého filmu, by se teď klidně mohli dozvědět čtenáři britského listu The Sun. Jeho redakci se totiž do rukou dostal kompletní scénář. V londýnské kavárně ho našel nejmenovaný čtenář deníku.

Producenti se v kavárně zastavili kvůli osvěžení a 194 stránek dlouhý scénář nechali ležet na lavici. Ten pak našel zákazník, který přišel po nich. Fascikl odnesl do redakce The Sun.

Britský list si ovšem nechtěl udělat u produkční společnosti Walt Disney Pictures nepřátele a scénář vrátil bez vyzrazení detailů. Čtvrtí Piráti z Karibiku by měli mít premiéru příští rok v květnu.

„Těmto filmům moc fandím a měl jsem skutečně problém, abych si ten scénář nepřečetl. Nakonec jsem odolal, chci se nechat překvapit až při premiéře,“ uvedl muž, který scénář v kavárně nalezl.

„Je dobré vědět, že čtenáři britského The Sun jsou čestnými občany,“ komentoval případ mluvčí společnosti Walt Disney.

ČTĚTE TAKÉ:
Zemřel herec Vladimír Dlouhý!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále pracovního týdne jste veselí a nápadití. Těšíte se na kamarády, se kterými chcete vyrazit do přírody. Pokud by vám to covid opatření znepříjemnila, strávíte čas s rodinou. Dobrou…

Nejčtenější články

Doporučujeme