V září se hubne nejlépe: Shoďte do konce roku až 10 kilogramů!

8. 9. 2018
V září se hubne nejlépe: Shoďte do konce roku až 10 kilogramů!
Možná tomu nebudete věřit, ale září je pro hubnutí druhý nejlepší měsíc. I když už dávno nechodíme do školy, začátek školního roku pro nás stále představuje něco jako nový začátek a posilovny bývají nejvytíženější z celého roku. Když na to půjdete správně, můžete do Vánoc shodit i 10 kilo.

Nový režim s příchodem školy

Děti se zase vrátily do škol a i v práci už pomalu všem končí dovolené. Vše se vrací do starých známých kolejí a naše tělo si opět zvyká na pravidelný režim. S pravidelným režimem přichází i pravidelné a zdravé stravování, díky tomu se zvýší i aktivita našeho metabolismu a ustálí se chutě na hříšné mlsání. Ruku v ruce s tím může naše tělo najít zdravý rytmus. Zkrátka a dobře, správný čas přihlásit se na nějaké sportovní vyžití, vrhnout se do plavání, posilování, pravidelného běhání nebo jen každodenního rychlého protažení před snídaní.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani ve finále pracovního týdne jste se s rozvrhem povinnosti nepoučili a berete si toho moc. To může mít jen jediný důsledek, nepohodnete se s nadřízeným. Nevystrkujte na něj růžky,…

Nejčtenější články

Doporučujeme