V září se hubne nejlépe: Shoďte do konce roku až 10 kilogramů!

6. 9. 2020
V září se hubne nejlépe: Shoďte do konce roku až 10 kilogramů!
Možná tomu nebudete věřit, ale září je pro hubnutí druhý nejlepší měsíc. I když už dávno nechodíme do školy, začátek školního roku pro nás stále představuje něco jako restart a posilovny bývají nejvytíženější z celého roku. Když na to půjdete správně, můžete do Vánoc shodit i 10 kilo.

Nový režim s příchodem školy

Děti se zase vrátily do škol a i v práci už pomalu všem končí dovolené. Vše se vrací do starých známých kolejí a naše tělo si opět zvyká na pravidelný režim. S pravidelným režimem přichází i pravidelné a zdravé stravování, díky tomu se zvýší i aktivita našeho metabolismu a ustálí se chutě na hříšné mlsání. Ruku v ruce s tím může naše tělo najít zdravý rytmus. Zkrátka a dobře, správný čas přihlásit se na nějaké sportovní vyžití, vrhnout se do plavání, posilování, pravidelného běhání nebo jen každodenního rychlého protažení před snídaní.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nikdy se nespokojíte s průměrem, a proto na sobě tvrdě dřete. Milí Lvi, je to chvályhodné, ale myslete také na chvíle odpočinku. Jen tak se vám podaří uspět tak, jak se vám ani nikdy…

Nejčtenější články

Doporučujeme