Valentýn v Radosti

12. 2. 2002
Valentýn v Radosti
Boom agency pořádá ve spolupráci s Oriflame dne 14.2. v klubu Radost FX ( Bělehradská 120, Praha 2) valentýnskou party pro teenagery.

Valentýn v Radosti

Boom agency pořádá ve spolupráci s Oriflame dne 14.2. v klubu Radost FX ( Bělehradská 120, Praha 2)  valentýnskou party pro teenagery. Začátek akce je v 18.00 hodin a potrvá do 22.00 hodin. Vystoupí T-BOYZ, Monika Absolonová, Bohuš Matuš, 4*You, Ice-protection, Koooule, Michaela Weissová, Robi, Naruby, Sabrina Harisová, Martin Kocián, Zdeněk Style Hrubý, Mirek & Lucie, Crazy Breakers, taneční skupina Dance Models a moderátor Zlaté Prahy Radek Slavík!

V programu nebude chybět módní přehlídka, na které se mohou dívky stát modelkou (a navíc se setkat s mužem roku 2001), budou mít možnost vyzkoušet si líčení a hairstyling Oriflame, crazy tetování a bodypainting zdarma a také šanci sbalit si svou hvězdu... :))

Probíhat budou i super soutěže - příležitost stát se zpěvačkou, tanečnicí či modelkou a výhry stojí za to!
Vstupenky za 70 Kč jsou k dostání od 11.2. v Okamžitém servisu Oriflame v Praze 10, Starostrašnická 25/16 denně od 9,00 - 18,30 hodin nebo před zahájením akce v Radosti FX , Bělehradská 120, Praha 2 (navíc dáreček od firmy Oriflame).

Zdroj: Oriflame

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Žárlivý partner nebo partnerka je něco, čeho se člověk jen tak nezbaví. Vy byste si měli dobře rozmyslet, jestli chcete jeho či její neomluvitelné chování snášet do nekonečna, nebo s tím…

Nejčtenější články