Valentýn v Radosti

12. 2. 2002
Valentýn v Radosti
Boom agency pořádá ve spolupráci s Oriflame dne 14.2. v klubu Radost FX ( Bělehradská 120, Praha 2) valentýnskou party pro teenagery.

Valentýn v Radosti

Boom agency pořádá ve spolupráci s Oriflame dne 14.2. v klubu Radost FX ( Bělehradská 120, Praha 2)  valentýnskou party pro teenagery. Začátek akce je v 18.00 hodin a potrvá do 22.00 hodin. Vystoupí T-BOYZ, Monika Absolonová, Bohuš Matuš, 4*You, Ice-protection, Koooule, Michaela Weissová, Robi, Naruby, Sabrina Harisová, Martin Kocián, Zdeněk Style Hrubý, Mirek & Lucie, Crazy Breakers, taneční skupina Dance Models a moderátor Zlaté Prahy Radek Slavík!

V programu nebude chybět módní přehlídka, na které se mohou dívky stát modelkou (a navíc se setkat s mužem roku 2001), budou mít možnost vyzkoušet si líčení a hairstyling Oriflame, crazy tetování a bodypainting zdarma a také šanci sbalit si svou hvězdu... :))

Probíhat budou i super soutěže - příležitost stát se zpěvačkou, tanečnicí či modelkou a výhry stojí za to!
Vstupenky za 70 Kč jsou k dostání od 11.2. v Okamžitém servisu Oriflame v Praze 10, Starostrašnická 25/16 denně od 9,00 - 18,30 hodin nebo před zahájením akce v Radosti FX , Bělehradská 120, Praha 2 (navíc dáreček od firmy Oriflame).

Zdroj: Oriflame

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Zvykli jste si na úspěch, a proto si ho udržujete. Stále přicházíte s nevšedními nápady, které nepostrádají šťávu a švih. Toto je ideální stav. Do všem činností na pracovišti se hned…

Nejčtenější články

Doporučujeme