Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 21. 11. 2020 | 14:03
Betyyna 18. 11. 2020 | 19:03
j66 17. 11. 2020 | 15:02
Elynor 17. 11. 2020 | 13:58

No a je přinejmenším podivné, že ona před tou třicítkou "pár let" neměla žádného chlapa, jak sama píše. Co to je, pár let? A to jí ten sex tenkrát nechyběl? Proč těch údajných pár let žádný vztah nepotřebovala a teď najednou je celá žhavá? Ten Vašek možná lituje, že se nechal ulovit, a neví, kudy z toho ven. Tak to zkouší takhle.

Elynor 17. 11. 2020 | 13:49

Pak je taky možná varianta, že Valerie právě už děti chce, zatímco její partner nikoli. A nejbezpečnější antikoncepce je nesouložit.

Elynor 17. 11. 2020 | 13:46

Tak ono je to spíš výhra, že dosud nemají děti - hlavně pro ty děti je to výhra, protože co by dělaly s takovýma rodičema? Lepší, když to Valerie řeší teď bezdětná, než aby už byla na mateřské s druhým až třetím malým robětem. A pak následoval rozvod a další děti bez otce.

j66 17. 11. 2020 | 12:49

Se spolužákem si "zbyli", když jí bylo třicet, tři roky s ním chodí/bydlí a děti chtějí až za pár let asi ve 40-ti nebo ještě později? Já bych chápala, že minimálně ona chtěla rodinu a děti a proto ho "svedla". Jinak nevím proč jsou spolu? Buď spolu chtějí žít a mít rodinu a bude to "domluvené manželství" nebo ať neztrácí čas a hledá "životní lásku" se sexem kdykoli a kdekoli jak z románu pro ženy. To si ale musí vyjasnit oni dva a milenka ani milenec s tím nemá nic společného.


monada 17. 11. 2020 | 12:39

Máte holky pravdu , ale nemít sex 1/2 roku je divné . Bylo by nejlepší si dát večer dobrou večeři s vínkem a sednou si a popovídat a jinak jak psala tak nějak zbyli . Takže raději se rozejít . A hledat něco jiného .Nebo být sama to vyjde na stejno uspokojí se sama a nemusí prát jak se říkalo fusekle.

helza 17. 11. 2020 | 11:57

Přítel může mít milenku, ale může být gey, může být asexuál, může být utahanej z práce, může mít i nějaký jiný problém, nějakou závislost na pornu, nějakou nemoc ...
I z počátku byl zdrženlivý.Z toho, co čtu, může být ale příčinou i to, že je Valerie aktivnější, že si vymýšli různá spestření a svádí a svádí. A v sexu je to zkrátka stejné jako s jídlem, člověk potřebuje trochu toužit a trochu vyhládnout, aby si pochutnal, aby byl schopen jíst, aby měl na jídlo chuť a taky si pochutnal. K čemuž Valerie Příteli nedala moc šancí. Valerie by se tedy měla nejprve uspokojit, klidně sama. Že je, jak muži říkají "nadržená", to přítel vycítí a pokud na tom není stejně, spolehlivě jej to odradí. A pak uvidí. Poté musí zvážit, zda ji to takto vyhovuje, či zda to takto nezvládne a podle toho odejít, nebo zůstat. Hlavně se neřídit tím, co si kde přečte, nebo co říkají kamarádky. A taky počítat s tím, že v páru neplatí ani to, co si myslí, protože přítel si může myslet pravý opak.

Elynor 17. 11. 2020 | 08:45

Occamova břitva. Nejjednodušší vysvětlení bývá správné, a nemají se přidávat další prvky do problému navíc, pokud to není nezbytně nutné. Jinými slovy - pán říká, že jest unaven z práce a nemá na sex ani pomyšlení, a to nejspíš bude i pravda. Podpořeno i tím, že dle článku nikdy se do sexu moc nehrnul, a že ona ho do toho strkala od začátku. Milenka je takové univerzální vysvětlení všech manželek a partnerek, jenom aby nemusely hledat problém u sebe. V tomto vztahu mají oba dost problémů i bez milenky. Asi by bylo vhodné přestat ztrácet čas a jít o dům dál, stejně to velká láska nikdy nebyla, tak proč se do toho nutit. Jo, ať se mu podívá do telefonu, to ho naštve a dá jí kopačky, což bude stejně dobré řešení, jako jakékoli jiné.

Přečtěte si také

Horoskopy

Váš život je v posledních dnech jako jízda na horské dráze. Jednou se vám něco podaří a podruhé to…

Nejčtenější články

Doporučujeme